Відбулась інспекція стадіону «Мар’янівський»

Відбулась інспекція стадіону «Мар’янівський»

В листопаді 2020 року ФК «Таврія» планує почати процедуру атестації в професіональний футбол. Клуб повинен відповідати 5 критеріям: інфраструктурному, правовому, кадровому, фінансовому та спортивному.

За підтримки Херсонської обласної асоціації футболу в селі «Мар’янівка» Херсонської області Каховського району відбулась інспекція стадіону «Мар’янівський».

Участь в інспекції приймали керівник фермерського господарства «Мар’янівське» Едуард Репілевський, керівник футбольного клубу “Таврія» Дінііл Репілдевський, головний тренер ФК «Таврія» Олександр Клишня, представники Української асоціації футболу та Професіональної футбольної ліги Нестрига Ю.Г., Загороднюк І.В., Жданов Г.В. та виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Кручер Олексій Станіславович.

Метою інспекції було визначення відповідності стадіону «Мар’янівський» Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу для подальшого надання стадіону категорії і включення його до відповідних Реєстрів на сезон 2020/21.

Учасники інспекції ознайомилась з поточним станом спортивної споруди та висловили ряд зауважень та рекомендацій, які необхідно взяти до уваги при підготовці стадіону для участі в ІІ лізі ПФЛ.

Залишити відповідь