ВЕЛЕТЕНСЬКИЙ ДНІПРО ПРОДОВЖУЄ ЗБИРАТИ ВЕСНЯНІ КУБКИ

ВЕЛЕТЕНСЬКИЙ ДНІПРО ПРОДОВЖУЄ ЗБИРАТИ ВЕСНЯНІ КУБКИ

9 травня у селищі Білозерка відбувся традиційний футбольний турнір присвячений до Дня Перемоги, в якому прийняли участь чотири команди району.

Перед початком турніру з урочистими словами та подарунками до учасників змагань, виступили поважні офіційні особи: Голова федерації футболу Херсонщини Андрій Гордеев, виконуючий обов’язки губернатора області Дмитро Бутрій , обласний депутат Юрій Сидорець та голова Білозерської ОТГ Антоніна Чередник.

Запеклу боротьбу на футбольному майданчику побачила на власні очі велика кількість вболівальників району, котрі цього святкового дня завітали на стадіон “Харчовик”. Доля перепусток у фінал вирішилась лише у серіях післяматчевих пенальті, в котрих велетенці були сильнішими за господарів, а дніпровці влучнішими на один м’яч за станіславців. В матчі за третє місце перемогу святкувала Бригантина 3:1,а окрасою цієї гри став шедевральний гол престижу від очільника районної ліги футболу Сергій Шевейка. Доля ж володаря кубку вирішилася лише на останній доданій хвилині другого тайму, забитий гравцем велетенського “Дніпра” у ворота “Гроно”.

Після фінального свистка арбітра матчу на усі команди чекали пам’ятні заохочувані призи та кубок чемпіону.

Андрій Пилипченко, секретар БФЛ

Залишити відповідь