Вчителі фізичної культури підвищили кваліфікацію

Вчителі фізичної культури підвищили кваліфікацію

З 7 по 11 вересня 2015 року науково-методична лабораторія фізичної культури та захисту Вітчизни КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» спільно з Херсонською обласною федерацією футболу провела курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури з методики викладання футболу.

Слухачі курсів займались за навчальною програмою підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури з методики викладання футболу (розміщена за посиланням), що розроблена на виконання Договору від 11.12.2012 року про взаємодію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Федерації футболу України в розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2013-2016 роках і розрахована на 36 годин.

20150910_155541

Теоретичні та практичні заняття з учителями фізичної культури відбувались у другій половині дня на базі академії та Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради. Під час навчання педагоги знайомились з сучасними тенденціями та актуальними питаннями розвитку шкільного футболу в Україні; методикою планування, проведення й аналізу робочих, відкритих та конкурсних уроків футболу; особливостями організації занять футболом у школі з дівчатами та технологією проведення відкритих розважальних шкіл футболу.

20150910_155655

Після завершення навчання слухачі курсів отримали відповідні сертифікати КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Федерації футболу України «Лідер масового футболу УЄФА» та отримали право навчати вчителів фізичної культури методиці викладання футболу в районах (містах) Херсонщини.

Наостанок Віктор Іванович Бербенцев, перший заступник голови Херсонської обласної федерації футболу, привітав слухачів курсів з успішним завершенням навчання та вручив їм різноманітний спортивний інвентар, навчально-методичну літературу та електронні посібники.

IMG_1256

Залишити відповідь