В Міністерстві молоді та спорту відбулось перше засідання Ради з питань реформування сфери фізичної культури і спорту

В Міністерстві молоді та спорту відбулось перше засідання Ради з питань реформування сфери фізичної культури і спорту

16 лютого в Міністерстві молоді та спорту України відбулось перше засідання Ради з питань реформування фізичної культури і спорту, до якої увійшли керівники федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту, спортивної громади.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав учасників засідання із початком роботи.

“Я закликаю всіх представників спортивної громади, представників різноманітних коаліцій за реформи, яким небайдужий подальший розвиток українського спорту, доєднатися до роботи Ради при Міністерстві. Маємо поєднати наші зусилля у роботі над конкретними речами, зокрема, нормативними актами, які ми будемо вносити на розгляд до Верховної Ради та уряду”, – зазначив Ігор Жданов під час засідання.

5

Міністр запропонував на розгляд Ради декілька законопроектів, щодо змін до діючого законодавства, зокрема, стосовно змін до статті 40 ЗУ “Про фізичну культуру і спорт”, щодо затвердження правил спортивних змагань. Міністерство буде лише погоджувати правила проведення змагань, а не затверджувати, як це відбувається зараз. Це лише один крок до позбавлення Міністерства непритаманних йому функцій та збільшення автономності федерацій”, – наголосив Ігор Жданов.

Так само Міністерство не може будувати спортивні споруди, як це зазначено в законі, а лише створювати відповідні умови. Також Міністерство не повинно здійснювати контроль за якістю спортивних послуг, зауважив Міністр. Це має робити окреме державне агентство, а Міністерство може лише розробляти та встановлювати стандарти таких послуг.

Під час засідання Ради відбулась плідна дискусія між учасниками, зокрема, стосовно формулювань окремих норм законопроектів. Зауваження були погоджені та прийняті до роботи.

За інформацією Міністерства молоді та спорту України

 

Залишити відповідь