В Херсоні пройшов фестиваль «Грай в гостях, грай всюди»

В Херсоні пройшов фестиваль «Грай в гостях, грай всюди»

26 жовтня в м. Херсон відбулося офіційне відкриття фестивалю “Грай в гостях, грай всюди”

Учасників фестивалю привітали губернатор Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та представник Благодійного фонду «Розвиток футболу України» Ірина Макаревич.Изображение 193 Изображение 223Вадим Костюченко передав учасникам фестивалю вітання від Президента ФФУ Андрія Павелка та головного тренера України Андрія Шевченка та запросив дітей на перегляд матчу Україна-Фінляндія, що відбудеться в Одесі 12 листопада.

Изображение 212 Изображение 239Урочиста частина завершилася врученням м’ячів командам та спільною фотографією.Изображение 270 Изображение 272 Изображение 286Изображение 302Після веселої розминки діти приступили до вправ у квадратах. Такі фестивалі є новинкою для дітей і викликають лише позитивні емоції та бажання розвивати свої навички у футболі.

Изображение 363 Изображение 458 Изображение 395 Изображение 504Весь інвентар, що переданий ФФУ та БФ «Розвиток футболу України» спеціально для проведення фестивалю переданий школам для подальшої роботи з дітьми.

Осінні канікули для школярів Херсону пройшли на фестивалі «Грай в гостях, грай всюди»

Залишити відповідь