В Білозерській громаді відбувся перший з початку війни футбольний турнір

В Білозерській громаді відбувся перший з початку війни футбольний турнір

До початку повномасштабного вторгнення  РФ на територію України в Білозерській громаді активно розвивався спортивний рух. Постійно проходили чемпіонати футбольної ліги, різноманітні змагання серед учнівської та студентської молоді, але з початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України, спорт відійшов на другий план.

Про це повідомляє видання Білозерка.info.

Після деокупації правобережної частини Херсонщини, місцеві мешканці поступово повертаються до звичного життя. Більш жваво цей процес відбувається у віддалених від лінії фронту населених пунктах, де зокрема відроджується і спорт.

Завдяки воїнам Збройних Сил України, у деокупованому селі Миролюбівка, пройшов перший офіційний турнір з міні-футболу, присвячений 32-ій річниці незалежності України та Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Змагання відбулись за підтримки Білозерської СВА та управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради. У турнірі взяли участь 4 команди – з Надеждівки, Правдиного, Білозерки та Миролюбівки.

Усі матчі проходили за коловою системою. У підсумку змагань IV місце отримали молоді та амбітні хлопці з Миролюбівки, III місце посіла команда з Надеждівки, II місце вибороли спортсмени з Правдиного. Чемпіоном турніру стали футболісти з Білозерки.

kherson.rayon.in.ua

Залишити відповідь