Урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини» 2018 року

21 грудня на базі туристичного комплексу «Фрегат» відбулася урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини» 2018 року.

Підводячи підсумки 2018 року управлінням з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації у різних номінаціях відзначалися успіхи кращих спортсменів, тренерів, керівників спортивних федерацій області, які прадставляють Херсонщину не тільки в України, а і на Світовій арені.

Так у номінації «Краща спортсменка року» перше місце отримала Олена Кремзер – бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок до 23 років з вільної боротьби. Кращим спортсменом став Дмитро Міхай – бронзовий призер чемпіонату світу, фіналіст Олімпійських ігор 2016 року з академічного веслування.

У номінації «Сильними духом» відзначено Єлизавету Мерешко – п’ятиразову переможницю та триразову срібну призерку чемпіонату Європи з плавання.

Виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер привітав Громадську організацію «Футзальний клуб «Продексім» з перемогою у номінації «Краща спортивна команда року».

А у номінації «Кращий спортивний організатор року» нагороду отримав Юрій Сердюк – голова «Нижньосірогозької районної федерації футболу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*