Урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини» 2018 року

Урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини» 2018 року

21 грудня на базі туристичного комплексу «Фрегат» відбулася урочиста церемонія «Спортивне сузір’я Херсонщини» 2018 року.

Підводячи підсумки 2018 року управлінням з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації у різних номінаціях відзначалися успіхи кращих спортсменів, тренерів, керівників спортивних федерацій області, які прадставляють Херсонщину не тільки в України, а і на Світовій арені.

Так у номінації «Краща спортсменка року» перше місце отримала Олена Кремзер – бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок до 23 років з вільної боротьби. Кращим спортсменом став Дмитро Міхай – бронзовий призер чемпіонату світу, фіналіст Олімпійських ігор 2016 року з академічного веслування.

У номінації «Сильними духом» відзначено Єлизавету Мерешко – п’ятиразову переможницю та триразову срібну призерку чемпіонату Європи з плавання.

Виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер привітав Громадську організацію «Футзальний клуб «Продексім» з перемогою у номінації «Краща спортивна команда року».

А у номінації «Кращий спортивний організатор року» нагороду отримав Юрій Сердюк – голова «Нижньосірогозької районної федерації футболу».

Залишити відповідь