Українські арбітри завершують свій черговий етап підготовки до весняної частини сезону в турецькій Антальї.

Нагадаємо, що у навчально-тренувальному зборі приймають участь кращі арбітри Херсонщини: арбітр Прем’єр-ліги Пасхал Ігор, та асистенти арбітра Прем’єр-ліги Чертоляс Максим, Станіслав Марулін, Курбанов Заур, асистент арбітра Прем’єр-ліги та арбітра ФІФА Володін Володимир і серед жінок асистент арбітра Ірина Петрова.

Зранку в передостанній день збору арбітри та асистенти здавали нормативи, до яких готувалися протягом НТЗ: перші — тест «Йо-йо» складністю 18,2, другі — «Арієт».

На тестування завітали журналісти телеканалу «Футбол», яким по завершенні випала чудова нагода поспілкуватися як з арбітрами, так і з інструкторами.

Відзначимо, що цього ж дня в української делегації відбулася традиційна загальна фотосесія, а ще — що вітчизняні рефері на цьогорічному зборі провели рекордну кількість матчів (34).

Теоретичне ж заняття у передостанній день збору було присвячене актуальній темі — впровадженню системи відеоповторів VAR. Про це та інше у перерві між теоріями прес-службі ФФУ розповів Володимир Міланич, який нещодавно приєднався до групи арбітрів УПЛ.

— Сьогодні бігли тест «Йо-йо». Чому його побоювалися найбільше? Які результати?

— Ми вже не вперше складаємо цей тест. Так було і на минулорічних зборах. Проблем не виникло — всі фізично готові, в січні арбітри склали тест ФІФА, тому все добре. Готуємося, виконуємо програму, нічого надскладного.

Показати більше

referee.ffu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*