УКРАЇНСЬКІ АРБІТРИ РОЗПОЧАЛИ ТРАДИЦІЙНИЙ ЗИМОВИЙ ЗБІР В АНТАЛІЇ

УКРАЇНСЬКІ АРБІТРИ РОЗПОЧАЛИ ТРАДИЦІЙНИЙ ЗИМОВИЙ ЗБІР В АНТАЛІЇ

4 лютого делегація українських арбітрів вирушила на традиційний зимовий навчально-тренувальний збір, який триватиме в турецькому Белеку (провінція Анталія) до 11 лютого.

У навчально-тренувальному зборі приймають участь кращі арбітри Херсонщини: арбітр Прем’єр-ліги Пасхал Ігор, та асистенти арбітра Прем’єр-ліги Чертоляс Максим, Станіслав Марулін, Курбанов Заур, асистент арбітра Прем’єр-ліги та арбітра ФІФА Володін Володимир

У перший день зборів на арбітрів уже чекали педагогічне тестування з правил гри та відеотести УЄФА, складені з кліпів із різними ігровими епізодами.

На другий день на арбітрів чекало теоретичне та практичне занняття.

На третій день голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі та фахівець із науково-методичної роботи ФФУ Віктор Дердо ознайомили підопічних із довідковою інформацією та філософією системи VAR, девізом якої є: «Мінімум втручань — максимум користі».

І четвертий день зборів українських арбітрів у Белеку розпочався під акомпанемент сильного дощу. Утім, це не завадило інструкторам із підопічними виконати на футбольному полі всі завдання, основна частина яких була присвячена швидкісній роботі.

На ранковому теоретичному занятті основний акцент знову було зроблено на знайомстві з методикою VAR і тонкощами роботи цієї системи. Також інструктор ФІФА Джованні Стеванато розповів суддям про сучасні вимоги ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо командної роботи арбітрів під час матчу.

У другій половині теоретичного заняття за традицією головні арбітри та асистенти розбилися на групи для обговорення різних тем — зокрема, трактування ситуацій із порушеннями з необачності, а також порушеннями, які тягнуть за собою застосування другої жовтої картки.

А ввечері було інтервальне тренування з високою інтенсивністю. І, нарешті, сьогодні було встановлено рекорд за кількістю контрольних поєдинків у Туреччині, на яких відпрацювали українські рефері, — сім матчів. В одному з них брав участь і донецький «Олімпік».

З огляду на все зазначене вище можна сказати, що сьогодні в Туреччині для українських арбітрів був поки що найбільш насичений робочий день.

За матеріалами Прес-служби ФФУ

Залишити відповідь