У ЗОШ №45 міста Херсону пройшов ІІ обласний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

У ЗОШ №45 міста Херсону пройшов ІІ обласний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

У відповідності до договору про взаємодію Міністерства освіти і науки України і Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України у 2017-2020 роках, за підтримки Херсонської обласної федерації футболу 14 та 15 травня 2019 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради проходив ІІ обласний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Протягом двох днів конкурсанти з різних регіонів Херсонської області проводили інноваційні уроки фізичної культури та уроки фізичної культури з елементами футболу з учнями 5-8 класів. Діти залюбки виконували різноманітні вправи та завдання, а члени журі уважно стежили та оцінювали педагогічну майстерність та інноваційний підхід до занять вчителів фізичної культури.

У номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури» та абсолютним переможцем конкурсу стала Ольга Олександрівна Мазманян, учитель фізичної культури Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради.

У номінації «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу» перемогу здобула Сапронова Юлія Володимирівна, вчитель фізичної культури комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

Також лауреатами конкурсу стали Буснюк Василь Олексійович – вчитель Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради, та Федорук Сергій Олександрович вчитель Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.

На урочисту церемонію закриття конкурсу завітав виконавчий директор Херсонської федерації футболу Олексій Курчер, який також передав вітання від голови ХОФФ Андрія Гордєєва та вручив переможцям та лауреатам нові футбольні м’ячі та інші подарунки від Херсонської обласної федерації футболу.

Проведення конкурсу ще раз підтверджує, що такий захід сприяє піднесенню ролі вчителя фізичної культури у суспільстві, дозволяє поширити та поділитися кращим педагогічним досвідом, популяризує здоровий спосіб життя та сприяє розвитку шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності учнів.

Переможець конкурсу Ольга Олександрівна Мазманян захищатиме честь Херсонщини на Всеукраїнському фіналі конкурсу.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь