У Познані 22 липня відбудеться благодійний турнір 2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023

У Познані 22 липня відбудеться благодійний турнір 2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023

Турнір 2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023 є частиною ширшої ініціативи для надання допомоги постраждалим регіонам України. Цей захід має на меті залучення уваги до складної ситуації, з якою стикаються мешканці Олешок та інших районів Херсонщини. Організатори турніру сподіваються зібрати якнайбільше коштів для відновлення і підтримки постраждалих громад.

Участь у турнірі візьмуть українсько-діаспорні команди з міст Варшави, Лодзі, Вроцлаву та ін., як ветерани, так і молодь, які разом зберуться на полі, щоб підтримати благородну справу. Це створить сприятливу атмосферу співпраці, дружби та спортивної взаємодії між гравцями з різних міст та країн.

Усі гості та вболівальники будуть мати можливість не тільки насолодитися футбольними матчами, але й зробити свій внесок у благодійну справу шляхом придбання футболок та м’ячів з підписами відомих українських футболістів на аукціоні. Це буде чудова нагода підтримати місцеві громади, допомогти їм відновитися після трагедії та підтримати їх на шляху до відновлення нормального життя.

Турнір 2-Ukraine Help Oleshky Cup 2023 об’єднує футбольну спільноту і надає можливість людям з різних країн показати свою солідарність та підтримку українському народові. Цей захід втілює справжні цінності спорту – єдність, солідарність та небайдужість до потреб інших.

Турнір буде проводитися за підтримки Херсонської обласної асоціації футболу, Асоціації футболу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також благодійних організацій “Допоможи Герою” і “Велика сила України”, WARTO RAZEM, FC TO THE TOP.

Залишити відповідь