У Новій Каховці відбувся товариський футбольний матч, присвячений пам’яті Вадима Рєзнікова

У Новій Каховці відбувся товариський футбольний матч, присвячений пам’яті  Вадима Рєзнікова

27 травня на головній  спортивній  арені Нової Каховки – стадіоні «Енергія» – відбувся товариський футбольний матч між місцевими ветеранами і збірною Берислава та Козацького, присвячений пам’яті легендарного гравця і тренера ФК «Енергія» Вадима Романовича Рєзнікова.

Друзі, спортивні соратники традиційно в цей день традиційно  збираються на стадіоні, аби згадати про свого товариша, покласти квіти біля меморіальної дошки і провести футбольний матч між ветеранами спорту.

Перед присутніми виступив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та організатор зустрічі Анатолій Бакулін. Добрими словами вони згадали свого наставника і товариша, а також висловили співчуття рідним і близьким Вадима Романовича, які були присутні на матчі: дружині, сину, доньці та онукові.

Ветерани футболу і вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять людини, яка віддано любила спорт і своє рідне місто. А онуку подарували футбольний м’яч із підписами всіх гравців, які взяли участь в 10-му меморіальному турнірі, пам’яті Вадима Рєзнікова.

Давні принципові суперники на футбольному  полі провели, як завжди, безкомпромісний матч, виклалися, що називається, на всі 100. Про це свідчить рахунок матчу 5:0 на користь господарів  – команди Нової Каховки.

nk-online.tv

Залишити відповідь