У м. Буча пройшов семінар для менеджерів і лідерів волонтерів аматорських футбольних клубів

У м. Буча пройшов семінар для менеджерів і лідерів волонтерів аматорських футбольних клубів

З 22 по 25 квітня 2019 року у м. Буча Київської області, пройшов семінар для менеджерів і лідерів волонтерів аматорських футбольних клубів за проектом «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Цей проект реалізується Асоціацією аматорського футболу України за підтримки Федерації футболу України, Посольства Німеччини в Україні та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

У семінарі взяло участь близько 60 учасників із різних регіонів України, та 4 представники Херсонської області від Херсонської обласної федерації футболу та федерації футболу АР Крим.

На семінарі українські фахівці поділилися своїм досвідом щодо створення та функціонування аматорського клубу. Також про важливість маркетингової програми клубу розповіли спеціалісти ПФЛ та ФФУ.

Натомість німецькі фахівці залюбки розповіли про клубну систему в Німеччині, зокрема була розгорнута тема менеджерських і волонтерських програм клубів.

У рамках проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» передбачено проведення подібних одноденних семінарів для місцевих футбольних аматорів і волонтерів в кожному регіоні України. Мінімум три таких семінари заплановані у травні в Херсонській області.

Залишити відповідь