У Херсоні збудують новий футбольний стадіон

Херсонці від малого до великого обожнюють футбол: одні з драйвом грають, інші пристрасно підтримують своїх улюбленців. І так, з року в рік одне покоління за іншим творить історію нашого вітчизняного футболу.

Наразі футбол Херсонщини виходить на новий рівень розвитку, де відповідати європейським вимогам повинні не лише гравці, але й обласні стадіони, які, на жаль, перебувають м’яко кажучи у незадовільному стані.

Та програма УЄФА «Хет Трік» дає нам прекрасну можливість здійснити давню мрію – побудувати новий стадіон зі штучним покриттям! До того ж, увесь обсяг фінансування будівництва, який становить 10 млн грн., відбуватиметься за кошти ФІФА, УЄФА та ФФУ.

Херсонська обласна федерація футболу вирішила першою скористатися цим шансом та реалізувати проект з будівництва  такого стадіону в місті Херсоні. Протягом декількох місяців керівництво Федерації активно проводило роботу щодо пошуку відповідної земельної ділянки під будівництво спортивного поля, яка, до речі, за умовами програми має бути передана у власність регіональної федерації або надана у довгострокову аренду. Неодноразово це питання піднімалося перед міським головою та губернатором. І нарешті, дякуючи меру міста Володимиру Васильовичу Миколаєнку, питання вирішено.

Виконавчі органи міської влади запропонували розмітити об’єкт на території стадіону «Кристал», оскільки повністю відповідає технічним, економічним і санітарним вимогам. Окрім того, земельна ділянка знаходиться в центрі міста, тож новозбудований стадіон стане його справжню окрасою, яких у Херсоні не так уже й багато. Остаточне рішення про виділення земельної ділянки, як повідомив у листі Володимир Миколаєнко, буде прийнято на сесії міської ради у наступному місяці. Однак, сподіваємося, що це лише паперові формальності і довгоочікуване будівництво розпочнеться у цьому ж році.

стад 1

Залишити відповідь