У Херсоні відбувся турнір області з футзалу серед військових частин

03 грудня, у Херсонському вищому училищі фізичної культури обласної ради відбулося урочисте відкриття турніру Херсонської області з футзалу серед військових частин Збройних Сил України  Херсонського гарнізону.

Відсвяткувати цю спортивну подію прийшли представники облдержадміністрації, спортивних організацій та шанувальники футзалу.

Участь у змагання взяли команди обласного військкомату, 57-ї мотопіхотної бригади, військової частини № 4067 та організації ветеранів АТО.IMG_2640Під час урочистого відкриття турніру до присутніх у залі звернулася із привітаннями та побажаннями вдалої гри й перемоги найзавзятішим гравцям перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

IMG_2631Вона зазначила, що такі змагання проводяться в області вперше. Їх мета не тільки визначити найсильнішу команду з числа військових частин Херсонського гарнізону, а в першу чергу, залучити до регулярних, систематичних занять спортом дітей і молодь, звернути їх увагу на переваги здорового способу життя, подолати байдужість наших громадян до свого здоров’я.IMG_2724 «Здорова нація – це здорова країна. А ми хочемо бачити Україну, і Херсонщину в тому числі, сильною, благополучною, щоб її мешканці були щасливі і впевнені у завтрашньому дні», – зазначила Валентина Січова та, користуючись нагодою, привітала всіх з наступаючим святом – Днем Збройних Сил України.IMG_2688Перший заступник голови облдержадміністрації підкреслила, що цей захід для всіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також можливість згадати подвиги предків, які своїми ратними звершеннями завоювали і відстояли нашу свободу і незалежність.

«Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку і відповідальність, роблять все можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Переконана, що навіть в найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили і професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості», – наголосила Валентина Січова та вручила символічні подарунки від облдержадміністрації. FullSizeRender

Залишити відповідь