У Дар’ївці відкрили новий сучасний спортивний майданчик

У Дар’ївці відкрили новий сучасний спортивний майданчик

З приємної нагоди сьогодні, 24 травня, у с. Дар’ївка Білозерського району зібрались керівники області та району, депутати обласної та районної рад, громада села, учнівська молодь та гості. Під сяючим сонцем тут відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Будівництво сучасного багатофункціонального майданчика здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», який у 2017-2018 році реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість проекту 1297,015 тис. грн.  Розмір майданчика 42м х 22м.

З вітальним словом на урочистостях, в числі інших, виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

«Будівництво спортивного майданчика в с. Дар’ївка є черговим нашим спільним кроком по відновленню футбольної інфраструктури Херсонщини. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Переконаний, що цей майданчик ніколи не буде пустувати і стане додатковим імпульсом для розвитку спортивного потенціалу Дар’ївської молоді», – наголосив Олександр Адамчик.

Слід зазначити, що проект реалізовувався шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку на суму 1143,979 тис. грн та місцевого бюджету на суму 153,036 тис. грн.

Цікаво, що зазначений об’єкт розташований на полі, де протягом кількох років існувало примітивне футбольне поле, але на якому все одно велось  активне спортивне життя. Поруч з новозбудованим майданчиком знаходяться багатоповерхові будинки мешканців села Дар’ївка.

Таке розташування сприятиме більшому залученню шкільної молоді та молоді села до занять футболом, покращенню тренувального процесу сільської команди, яка представляє село Дар’ївка у обласному чемпіонаті  з футболу.

Юні футболісти будуть опановувати уроки футболу за навчальною програмою на новому майданчику під керівництвом тренера Кузь Ігоря Павловича.

Взагалі на сьогодні в с. Дар’ївка функціонує дитячий спортивний клуб «Динамо» чисельністю 55 дітей різних вікових груп.

Введення в дію сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям дасть можливість покращити підготовку юних футболістів до спортивних змагань та піднесе їх на нові спортивні висоти.

Автор: Кухта Надія, Управління інформаційної політики ХОДА

Залишити відповідь