Турнір з футзалу серед ветеранів, присвячений пам’яті футболістів та тренерів Голої Пристані

Турнір з футзалу серед ветеранів, присвячений пам’яті футболістів та тренерів Голої Пристані

28 березня 2015 року в міському Палаці Спорту пройшов відкритий міський турнір по футзалу серед ветеранів, присвячений пам’яті футболістів та тренерів м. Гола Пристань, яких з нами не має:

  1. Лютий Сергій Миколайович;
  2. Брага Анатолій Петрович;
  3. Бурковський Андрій Григорович;
  4. Вершибалко Олександр Дмитрович;
  5. Третьяк Анатолій Олександрович;
  6. Горбик Володимир;
  7. Вакула Олександр Павлович;
  8. Бершадський Анатолій;
  9. Синяков Вадим;
  10. Соляник Микола.

В турнірі прийняли участь команди МФК «Миколаїв» (м.Миколаїв), ФК «Херсон» (м.Херсон), ФК «Каховка» (м.Каховка), «Ветеран» (м.Гола Пристань), ФК «Гопри» (м.Гола Пристань). Вік гравців 40 років і старші.

Футболісти, які приїхали на турнір, в своїй кар’єрі грали за команди «Зеніт» м.Санкт-Петербург, «Динамо» м.Москва, «ЦСКА» м.Москва, «ЦСКА» м.Київ, «Суднобудівник» м.Миколаїв, «Арсенал» м.Київ, «Кристал» м.Херсон, «Кривбас» м.Кривий Ріг.

Ігри пройшли на високому рівні і до останньої гри чемпіон не був визначений. В результаті III місце зайняла команда МФК «Миколаїв» (м.Миколаїв), II місце – ФК «Херсон» (м.Херсон), I місце – ФК «Гопри» (м.Гола Пристань).

Команди були відзначені пам’ятними подарунками від міського голови Анатолія Петровича Негри, а переможці – кубками. Після турніру футболісти та тренери мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці.

За інформацією Голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Залишити відповідь