Турнір з футболу присвячений фестивалю “Купальскі зорі”

Турнір з футболу присвячений фестивалю “Купальскі зорі”

7 червня 2018 року в м. Гола Пристань на міському стадіоні “Дніпровець” відбулись змагання з футболу присвячені XVІ Всеукраїнському благодійному фестивалю народної творчості “Купальські зорі” серед команд юнаків 2009/2010 р.н., 2005/2006 р.н. і команд ветеранів (40+). 

В змаганнях юнаків 2009/2010 р.н. прийняли участь команди: ФК “Енергія” м.Нова Каховка, ФК “Авангард” м.Каховка, ДЮСШ “Херсон” м.Херсон і ФК “Гопри” м.Гола Пристань. В змаганнях команд 2005/2006 р.н. прийняли участь: ДЮСШ “Херсон” м.Херсон, ФК “Авангард” м.Каховка, СДЮШОР “Кристал” м.Херсон і ФК “Гопри” м.Гола Пристань.

Перед початком змагань відбулась товариська гра команди ФК “Гопри” 2011/2013 р.н. і ФК “Олешшя” 2009 р.н. Для наших малюків це була перша гра. Гра пройшла в дружній атмосфері і подарувала масу незабутніх емоцій як малюкам так і самим палким вболівальникам які підтримували своїх дітей.По завершенню гри всі учасники отримали солодощі від батьківського комітету. 

В турнірі з футболу юнаків 2009/2010 р.н. команди розташувались в турнірній таблиці наступним чином:

1) ФК “Авангард” – 9
2) ФК “Гопри” – 4
3) ДЮСШ “Херсон” – 3
4) ФК “Енергія” – 1

В змаганнях з футболу серед команд юнаків 2005/2006 р.н. турнірна таблиця має наступний вигляд:

1) СДЮШОР “Кристал” – 7
2) ФК “Гопри” – 6
3) ДЮСШ “Херсон” – 3
4) ФК “Авангард” – 1

Команди учасниці були нагороджені дипломами учасниць, команди призери і команда переможець турніру з футболу були нагороджені кубками, медалями,дипломами і подарунками від міського голови Бабич О.В.

Після дитячого турніру відбулась гра між командами ветеранів міста Херсона і збірної Херсонської області. Гра пройшла в дружній обстановці. Обидві команди продемонстрували гарний рівень готовності і прагнули перемогти не дивлячись на статус товариської гри. Гра завершилась перемогою збірної Херсонської області 5-3. Після гри гравці обох команд мали змогу поспілкуватись і переглянути гру чемпіонату Світу з футболу в одному з пабів м.Гола Пристань.

Голова ГМФФ “Гопри” Бурковський О.Г.

Залишити відповідь