Троє молодих арбітрів Херсонщини опановують європейську програму суддівства

У Будинку футболу стартував семінар для молодих арбітрів – рефері другого року навчання у Національній школі футбольного суддівства. Базовий курс пройшли більше 500 слухачів, з них 60 найкращих (57 юнаків та 3 дівчат) отримали шанс продовжити навчання та підвищити рівень своєї майстерності. До числа найкращих входять і арбітри з Херсонщини – Віталій Фірманчук, Влад Бакулін та Анастасія Резнік.

Молоді українські арбітри навчаються за європейською програмою, затвердженою УЄФА, у рамках якої передбачається прослуховування курсу лекцій та проходження тестів на засвоєння отриманого матеріалу й теоретичних знань. Зокрема, у ході навчання провідні арбітри України обговорять із слухачами сучасні вимоги до фізичної підготовки арбітрів, медичного огляду, специфіку роботи асистентів головних рефері тощо.

Під час семінару  було використано не лише суху теорію, а й відеоматеріал з демонстраціями матчів Чемпіонату України та закордонних першостей. Це давало змогу відразу закріплювати засвоєний матеріал на практиці.

За результатами навчання слухачі отримають сертифікати, затверджені у 2011 році самим Мішелем Платіні. А з найталановитішими арбітрами  фахівці продовжать роботу і надалі.

За інформацією каналу «Футбол»

Залишити відповідь