“Таврія” – володар Кубка Генічеського району!

“Таврія” – володар Кубка Генічеського району!

 9 травня визначився володар Кубка Генічеського району з футболу пам’яті Л. А. Ропана серед аматорських команд 2019 року.

     На стадіоні “Будівельник” ім. Т. В. Свиридова у фіналі зустрілися “Таврія” з Рикового та любимівський “Южанец”.

     Фаворитами матчу вважалися любимівці, адже й переможцями районних змагань вони були неодноразово останнім часом, і склад команди у них більш збалансований.

     Але у вирішальних матчах зазвичай виграє той, хто цього більше хоче. От і цього разу риковські футболісти проявили неябияку волю до перемоги, підкріплену палким бажанням здобути почесний трофей.

     Трохи злякала вболівальників дощова погода, та гравцям обох команд вона не завадила. Першими вже на 6-й хвилині матчу відзначилися любимівці, але “таврійці” не відступали від свого плану на гру, окресленого тренером Володимиром Непляхом. Мабуть, точно знали, що перемога цього дня прийде до них обов’язково. Так і сталося. Ще в першому таймі команді з Рикового вдалося зрівняти рахунок завдяки влучному удару Олексія Пукаленка. Ще двічі вражали ворота суперників у другому таймі гравці “Таврії” Олександр Чухно та Євген Пелих, вдало діючи обидва рази на контратаках.

     Фінальний свисток арбітра застав “южанців” в атаці, але забити ще бодай одного разу їм не вдалося. Захист “таврійців” на чолі з досвідченим капітаном Іваном Величком діяв впевнено.

     У підсумку – перемога “Таврії” з рахунком 3:1. Голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов та голова районної федерації футболу Віталій Солоп вручили команді диплом, грошову винагороду та красень-кубок, любимівці отримали диплом фіналіста та грошову винагороду. 

     Кращими гравцями зустрічі визнано Олександра Чухна та Руслана Гецка.

     Поздоровлення “Футболу Херсонщини”!

     “Таврія” – “Южанец” – 3:1 (1:1)

     Арбітр – В. Солоп, асистенти – С. Ісак, В. Єрьоменко

     “Таврія”: О. Самойлюк, І. Величко, О. Чухно, С. Лагода, Д. Сергєєв, А. Василенков, С. Чернушевич, О. Пукаленко, С. Шевчук, Є. Пелих, Т. Філімонов, В. Тафій, С. Коновалов, А. Позняк, М. Карпачов, А. Саргсян, В. Шевчук.

     “Южанец”: С. Шпак, Д. Приходько, Д. Яковенко, М. Маринов, А. Мартиненко, О. Приходько, Р. Гецко, В. Адаманов, Є. Роїк, Д. Крук, Р. Юнусов, О. Григор’єв, А. Логвиновський, І. Ніколаєв.

genicheskrff.at.ua

Залишити відповідь