Таврія буде реконструювати стадіон під вимоги Другої ліги

Таврія буде реконструювати стадіон під вимоги Другої ліги

Таврія буде реконструюваті стадіон під вимоги Другої ліги.

Про це заявив генеральний директор сімферопольського клубу Олексій Кручер, який розповів про стан готовності клубу до повернення у професійний футбол.

Олексій Кручер повідомив, що команда готова до участі у Другій лізі, але кілька місяців необхідно буде грати на іншому стадіоні, оскільки стадіон Машинобудівник в Бериславі потребує реконструкції.

“У нас вже всі документи готові, єдина наша проблема – інфраструктура. Наш діючий стадіон в Бериславі для аматорського рівня підходить, а ось для професійного футболу ні. На цьому стадіоні необхідно замінити пластикові крісла і є ще ряд вимог по роздягальнях”, – зазначив він.

“Плануємо грати на стадіоні в Новій Каховці, поки буде йти реконструкція стадіону в Бериславі – це серпень, вересень та жовтень”, – повідомив Олексій Кручер у коментарі Футбол 24.

Нагадаємо, що сімферопольська Таврія у 2014-му році припинила своє існування у зв’язку із анексією Криму, але у 2016-му році клуб був відроджений на материковій Україні і заявлений в аматорський чемпіонат.

На сезон 2017/2018 Таврія подала документи для участі у другій лізі чемпіонату України.

Залишити відповідь