Суперкубок м. Каховки з футзалу – 2015

Суперкубок м. Каховки з футзалу – 2015

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, 22 лютого 2015 року в спортивній залі КЗ «ДЮСШ» відбувся Суперкубок м. Каховки з футзалу 2015 року, який носить ім’я воїна-інтернаціоналіста Олександра Гатила.

Змагання, організовані відділом у справах молоді та спорту міської ради спільно з відділом освіти і Каховським міським товариством воїнів-інтернаціоналістів, були присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Каховщини.

За форматом змагань чотири команди (кращі за підсумками чемпіонату Каховки з футзалу 2014/2015 у Вищій лізі) розігрували почесний «Кубок ім. О.Гатила» за коловою системою: «ЕККО», «Легіон», «Спартак» та «Старт».

Перед початком змагань футболістів та вболівальників привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков і представник Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів, учасник бойових дій в Афганістані Володимир Ремез. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів Каховщини хвилиною мовчання.

Ігри турніру проходили у цікавій, видовищній та безкомпромісній боротьбі, враховуючи, що до складу команд-учасниць входили доволі майстерні та досвідчені футболісти, які мають досвід виступів на високому аматорському та професійному рівні.

Результати матчів, що відбулися:

«Старт» «Легіон» 5:2

«Спартак» «ЕККО» 4:2

«Легіон» «Спартак» 2:1

«ЕККО»«Старт» 2:7

«Спартак»«Старт» 0:2

«Легіон» «ЕККО» 6:4

Таким чином, за підсумками змагань володарем Суперкубку м. Каховки «Кубку ім. О.Гатила» 2015 року стала команда «Старт» у такому складі: Володимир Кобзєв, Микола Михальченко, Андрій Дрьомін, Дмитро Король, Олег Василенко, Віктор Мазуренко, Руслан Грищенко, Кирило Кравцов, Андрій Білик та представник команди – В’ячеслав Ковтун.

суперкубок

На другому місці – команда «Легіон», на третьому – команда «Спартак».

Кращими гравцями турніру оргкомітет визнав:

  • Кращий воротар – Олександр Андреєв («Спартак»);
  • Кращий бомбардир – Дмитро Король («Старт»);
  • Кращий гравець – Олег Василенко («Старт»).

Під час урочистої церемонії нагородження перехідний Суперкубок м. Каховки з футзалу – «Кубок ім. О.Гатила» команді «Старт» вручили учасники бойових дій в Афганістані – члени Каховського товариства воїнів-інтернаціоналістів на чолі з головою товариства Наталією Скін. Команди призери також були відзначені почесними дипломами відділу у справах молоді та спорту, а всі команди-учасниці та кращих гравці турніру – подяками і почесними грамотами Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів.

За інформацією сайту «Футбол Херсонщини» 

Залишити відповідь