Сьогодні святкує свій Ювілей літописець Скадовського футболу

Сьогодні святкує свій Ювілей літописець Скадовського футболу

16 грудня св’яткує своє 65 – річчя прекрасна людина, зберігач та літописець скадовського футболу, мешканець міста Скадовська Поправка Анатолій Олександрович. Це людина з когорти тих хто свій час присв’ячує не завжди вдячній роботі по збереженню історії аматорського футболу. Такі люди, як Анатолій Олександрович, працюють не за нагороди, які діють з ентузіазмом, приносячи людям радість і впевненість, що час та здоров’я віддане аматорському футболу не змарноване даремно, а віддане улюбленій справі і пам’ять про яку збережено для прийдешніх поколінь.

Колеги, палкі прихильники футболу поздоровляють Анатолія Олександровича з ювілеєм та бажають перед все міцного здоров’я, творчого натхнення та радості від життя: пусть захватывает дело, вдохновляет спорт всегда, интересно и задорно яркие бегут года!

Коротко про ювіляра: Поправка А.О. народився 16 грудня 1955 року в с. Андріївка Скадовського району Херсонської області. Мешкає в м. Скадовську. Грав у футбол за аматорські команди Скадовського району. Автор книги «История футбола Скадовщины» виданої в 2002 році, яка з доповненнями перевидавалася в 2004 та 2014 роках.

З найкращими побажаннями!

Колектив Херсонської обласної асоціації футболу

Голова Великоолександрівської районної федерації футболу Олександр Москаленко – старший.

Залишити відповідь