Скаут: «Тренер Спеції довіряє Коваленку»

Скаут: «Тренер Спеції довіряє Коваленку»

Відомий скаут Алекс Великих поділився думкою щодо півзахисника «Аталанти» Віктора Коваленка, який зараз виступає на правах оренди за «Спецію»:

«Віктор Коваленко вважався на юнацькому та молодіжному рівні одним із найталановитіших гравців у Європі свого покоління. Його кар’єра на дорослому рівні у «Шахтарі» йшла у робочому режимі, але без стабільності. Тим більш дивовижно виглядав його несподіваний перехід в «Аталанту» в останній день минулого зимового трансферного вікна.

«Аталанта» Гасперіні – нелегке випробування для молодого футболіста, який до цього не грав не просто в інших чемпіонатах, крім того, де виріс, а й в інших клубах. На адаптацію, відновлення після травми знадобився час, але навіть після повернення Коваленко не зміг переконати Гасперіні, що він готовий допомагати «Аталанті» тут і зараз.

Оренда до іншого клубу Серії А виглядала логічною, а вибір саме «Спеції» багато в чому пояснювався ступенем стосунків із наставником лігурійського клубу: все-таки Мотта довіряє Віктору, і багато в чому ця довіра дає сили футболістові битися за місце в основі.

Вважаю, що Коваленко має підстави розглядати варіанти повноцінного переходу після літа. Наразі ситуація і в «Аталанті», і в «Спеції» така, що Віктору потрібно користуватися моментом та доводити у кожному матчі свою профпридатність».

В нинішньому сезоні на рахунку Коваленка 1 гол та 2 асисти у 12 матчах за «Спецію» у всіх турнірах.

sport.ua

Залишити відповідь