СК «Каховка» поступається «Колосу» в домашній зустрічі

СК «Каховка» поступається «Колосу» в домашній зустрічі

Дуже видовищним видався матч 7-го туру Чемпіонату Херсонської області між командами СК «Каховка» та «Колос-ОТГ» Асканія-Нова. Початок гри пройшов у боротьбі у центр поля, з невеликою перевагою господарів. Перший удар по воротах здійснив на 8-й хвилині 17 номер каховчан Станіслав Дудкевич, але удар прийшовся прямо у руки воротареві. Але довго нічийний рахунок не протримався. На 17 хвилині Сергій Козаченко, після прострільної передачі з правого флангу, ударом головою направив м’яч у сітку воріт 1:0. Здавалося, цього дня перемога буде за господарями. Але треба відзначити дуже гостру гру асканійців на контр-атаках. І вже на 20 хвилині Тяпко Богдан точним ударом зрівнює рахунок. Обидві команди продовжували створювати небезпечні моменти. Під завершення тайму знову стрімка атака гостей і Тяпко відправляє м’яч під перекладину 1:2. Хоч перший тайм проходив за перевагою СК «Каховки», але гості краще реалізували свої моменти.

Провівши роботу у перерві матчу «Колос-ОТГ» вийшов на другий тайм з наміром отримати переможний рахунок. У другому таймі більше моментів у Асканія, але все ж таки на 64 хвилині Сергій Козаченко рахунок зрівнює. Проте нічийний рахунок у цьому принциповому матчі обидві команди не влаштовував. На 80-й хвилині 11 номер асканійців Андрій Бойко зайшов по лівому флангу, і обігравши захисника та голкіпера відправив м’яч у сітку воріт.
У доданий час «Каховка» мала кілька нагод зрівняти рахунок. На останній хвилині доданого часу господарі заробили штрафний, але голкіпер в падінні відбиває цей м’яч. Отож 3:2, перемога за «Колосом-ОТГ»

СК «Каховка» – «Колос-ОТГ» Асканія-Нова 2:3 (1:2)
Голи: Козаченко (16, 62) – Тяпко (19, 41), Бойко (80)

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь