Різдвяний турнір Білозерської РК ДЮСШ з футзалу серед команд юнаків 2008-2010 р.н.

Різдвяний турнір Білозерської РК ДЮСШ з футзалу серед команд юнаків 2008-2010 р.н.

10 січня у спортивному залі Білозерського наукового ліцею відбувся вже традиційний відкритий турнір Білозерської РК ДЮСШ з футзалу серед команд юнаків 2008-2010 року народження «Різдв’яні зустрічі-2020». У змаганнях прийняли участь 5 команд Білозерка-2009, Білозерка-2010, Дніпровська філія, Киселівська філія та Станіславська громада. Всі команди мали дружню підтримку. Батьки палко вболівали за своїх дітей, це дуже допомогло дітям під час гри, особливо тим, які приймали участь у змаганнях вперше, тому ігри були емоційними та яскравими

У підсумку місця розподілилися наступним чином: 5 місце у Дніпровського, 4 у Білозерка-2010, 3 місце посіла Станіславська ОТГ, срібні нагороди вибороли юнаки з Білозерка-2009, а почесне 1 місце отримали гравці Киселівської команди.

Під час нагородження кожен учасник турніру отримав грамоту, а двоє з них отримали пам`ятні відзнаки: «Кращий нападник» Олександр Штих з Киселівки; а Олексія Гордєєва з Білозерки визнано «Кращим гравцем» турніру.

Дякуємо тренерам за гарну підготовку своїх вихованців, а батькам за палку підтримку своїх дітей, що створило дружню атмосферу змагань.

Білозерська районна державна адміністрація

Залишити відповідь