Провал херсонських команд

Наближається до завершення чемпіонат Херсонщини з футзалу.

Минулої суботи відбулися півфінали. Цікава особливість. До вісімки претендентів пробилося п’ять команд, що представляли обласний центр: «Динамо», «Фенікс», «Стелс», «Рятувальник», «Ансерглоб». Їм протистояли ФК «Соценко» з Улянівки Скадовського району, «Удар» з Нижніх Сірогоз та «Берислав» з Берислава.

У Скадовську рівно провели свої двобої дві команди ФК «Соценко» та «Удар», де ще грали  «Динамо» і «Фенікс». Футзалісти з Ульянівки на старті перемогли «Фенікс» – 7:4, нижньосірогозці «Динамо» – 8:2. Потім ці команди поділили очки між собою «Соценко» з «Ударом» розійшлися бойовою нічиєю – 2:2. Також не виявили переможця і херсонські команди зігравши унічию – 1:1. У завершальному матчі «Соценко» розтрощило динамівців – 8:3, «Удар» трішки з меншим рахунком переграв «Фенікс» – 6:3.

Тим самим набравши по 7 очок «Удар» та «Соценко» пробилися до фіналу. По кращій різниці забитих та пропущених м’ячів  перше місце за футзалістами з Нижніх Сірогоз. Улянівці другі. «Фенікс» третій, а «Динамо» лише четверте.

У Бериславі господарям команді «Берислав» протистояли три представники обласного центра «Стелс», «Рятувальник», «Ансерглоб». Бериславці переграли «Рятувальника» та «эАнсерглоб» відповідно з рахунками 4:0 та 5:2 і зіграли унічию з «Стелсом» – 4:4. Але в цій зустрічі відбувся казус. Тренер херсонців забув записати заявленого гравця Євгенія Мартьяна до протоколу, але він виходив на майданчик і навіть забив гол. Бериславцями було подано протест. І найбільш імовірно організатори змагань зарахують «Стелсу» поразку. До речі і у грі «Стелса» з «Ансерглобом», який виграла перша команда – 7:1, теж була така сама ситуація. Але як відомо футзалісти «Ансерглоба» протест не подавали. Тим часом «Стелс» переграла і «Рятувальника» – 9:3. А «Рятувальник» виграв у «Ансерглоба» – 5:0. Отже тепер чекаємо на вердикт комітету про проведенню змагань ХОФФ. Та якими не будуть рішення керівників футзального чемпіонату, у фінал разом з «Бериславом», потрапить одна з херсонських команд.

А сам фінальний турнір заплановано у Херсоні в другій половині березня.

Турнірна таблиця у Скадовську:

Команда        І  В   Н   П   М     О
1. «Удар» (Нижні Сірогози) 3 2 1 0 16-17 7
2. «Соценко» (Улянівка)   3 2 1 0 17-9 7
3. «Фенікс» (Херсон)     3 0 1 2 8-14 1
4. «Динамо» (Херсон)   3 0 1 2 6-17 1

Турнірна таблиця у Бериславі:

Команда    І  В Н   П М О
1. «Стелс» Херсон) 3 2 1 0 20-8 7
2. «Берислав» (Берислав)   3 2 1 0 13-6 7
3. «Рятувальник» (Херсон) 3 1 0 2 8-13 3
4. «Ансерглоб» (Херсон) 3 0 0 3 3-17 0

Детальніші результати змагань тут

Після рішення по розгляду протесту, турнірна таблиця може змінитися.

 Олександр Крупіца

Залишити відповідь