«Продексім» вступає в боротьбу за «Кубок Надії»

Херсонський «Продексім» продовжує боротьбу на турнірі «Біла акація – 2015».

Обігравши в матчі плей-офф донецький «Делівері», який у цьому році став чемпіоном Одеси по футзалу серед команд вищої ліги, «Продексім» виходить у фінальний поєдинок за «Кубок Надії». Його суперником буде одеська команда «ПСВ», яка з рахунком 3:2 перемогла «Коксохім» з Авдіївки.

Щодо гри «Продексіма» з «Делівері», то це була справжня битва за перемогу, оскільки її результат вирішував хто пройде далі. Звичайно, потрапити у фінал хотіли футзалісти і «Продексіму», і «Делівері». Тому обидві команди наввипередки пресингувала та атакувала одна одну. Доля «Продексіму» визначилася майже на останніх хвилинах матчу, коли зрівняний раніше рахунок почав рости на користь херсонців. Кінцевий результат – 6:4.

Голами відзначилися: по одному голу забили Валентин Сопільняк та Олег Мірошник та чотири голи від капітана команди – Дмитра Бербенцева.

Склад команди «Продексім» на турнірі «Біла акація – 2015»: Бербенцев Дмитро, Борозенець Іван, Василенко Олег, Камінський Василь, Кривошейкін Євген, Оліщук Олександр, Сопільняк Валентин, Стромілов Сергій, Холоша Дмитро, Чуднов В’ячеслав, Бакум Віктор, Будін Андрій, Дєнюжкін Віталій, Клочко Євгеній, Мірошник Олег.

Завтра, 24 травня, о 10:00 відбудеться матч «Продексім» – «ПСВ», який визначить володаря «Кубка Надії».

Залишити відповідь