Порошенко та Павелко вручили сімферопольскій Таврії сертифікат на будівництво нового стадіону

Порошенко та Павелко вручили сімферопольскій Таврії сертифікат на будівництво нового стадіону

В Херсоні з робочою поїздкою побували Президент України Петро Порошенко та президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Фото ФФУ

ФОТО ФФУ15 ОКТЯБРЯ 2018, 12:30

Під час церемонії нагородження переможців та учасників обласного турніру з футболу серед дитячо-юнацьких команд “Кубок Президента України” й обласного турніру між командами учасників АТО, присвяченого Дню захисника України, Андрій Павелко й Петро Порошенко вручили капітану команди ФК Таврія Сімферополь Анатолію Масалову та віце-президенту Федерації футболу АР Крим Олегу Комуняру сертифікат на будівництво нового сучасного стадіону для Таврії та футбольної академії для дітей-переселенців із Криму та Донбасу.

Виступаючи перед учасниками змагань, глава держави відзначив позитивні футбольні зміни, які вже відбулися на Херсонщині та в Україні в цілому. Зокрема, говорячи про спортивний комплекс “Освіта”, в якому проходили матчі, Петро Порошенко звернув увагу на те, що до початку реконструкції стадіону СК тут займалося футболом лише близько 170-ти дітей, а зараз — більше 800. “Тут проводяться турніри, і не лише дитячі, хоча це дуже важливо, а й турніри серед учасників АТО. Хочу привітати й Федерацію футболу України, й обласну федерацію з цим досягненням і з тими кардинальними змінами, які продовжуються. Україна повертає собі статус футбольної держави! Також хочу подякувати всім, хто був причетний до проведення в Україні фіналу Ліги чемпіонів”, — відзначив президент.

За словами Петра Порошенка, реконструкція цього комплексу в Херсоні є лише частиною масштабних змін у розвитку вітчизняного футболу. “Футболісти Криму і федерація футболу автономії мріяли, щоб розпочалося будівництво нового стадіону, де вони зможуть тренуватися і проводити матчі. Поки що Крим під окупацією, але ми пам’ятаємо про вас і зробимо все, щоб Україна повернулася до Криму, а Крим повернувся до України! У тому числі у футбольній сфері. Сьогодні ми вручаємо сертифікат на будівництво нового стадіону для ФК Таврія і беремо на себе зобов’язання, що наступного року новий стадіон буде зданий!” — пообіцяв Петро Порошенко.

Як зазначив президент Федерації футболу України Андрій Павелко, патріотизм та вірність Україні футболістів ФК Таврія та усіх наших співгромадян з Криму та Донбасу, які постраждали від окупації рідного краю, заслуговують найвищої похвали. І ті заходи, зокрема й проект будівництва нового стадіону для Таврії та дітей-переселенців, які зараз проводяться, є лише частиною загальних зусиль держави та ФФУ, спрямованих на їхню підтримку. “Перший чемпіон України та перший представник нашої держави в Лізі чемпіонів УЄФА, ФК Таврія, — клуб зі славними футбольними традиціями — футбольними традиціями українського Криму! І хоча Таврія тимчасово вимушена базуватися далеко від рідної домівки, ми прагнемо створити клубу та його вихованцям усі необхідні умови для подальшого зростання та повернення статусу гранда вітчизняного футболу! ФК Таврія — це Крим! Крим — це Україна! — підкреслив Андрій Павелко.

Загалом у дитячих змаганнях, присвячених Дню захисника України, які відбувалися на СК “Освіта”, взяли участь 24 команди з Херсонщини та Миколаєва. Третє місце виборола команда “Освіта” з Херсона, срібло здобула команда “Кристал” (Херсон), а чемпіоном змагань стала команда ДЮСШ-Херсон. Команди-призери отримали від Андрія Павелка, Петра Порошенка та керівника Федерації футболу Херсонської області Андрія Гордєєва заслужені нагороди — кубки та медалі учасників, а також путівки на відпочинок у Туреччині.

Переможцем змагань серед команд учасників бойових дій стала команда Авіатор із Чорнобаївки, Смерч з Іванівки отримав срібні, а Скіф із Каховки — бронзові медалі турніру. Також призери змагань отримали сертифікати на оздоровлення та футбольну форму в подарунок. Окрім того, всі учасники змагань запрошені на матч Ліги націй Україна — Чехія, який відбудеться 16 жовтня у Харкові.

football.ua

Залишити відповідь