Новокаховські футболісти провели декілька товариських матчів
Після поразки у контрольній зустрічі херсонському МФК “Кристал” 18 лютого з рахунком 5:2 новокаховська “Енергія” провела ще дві товариські зустрічі. 24 лютого “Енергія” у на своєму полі з рахунком 4:3 перемогла ФК “Хлібороб” із Нижніх Торгаїв. 26 лютого на стадіоні …
Новокаховські футболісти провели декілька товариських матчів Читати далі »
