У Будинку футболу відбулася робоча нарада щодо розробки протоколу поетапного виходу клубів із карантину
Сьогодні в Будинку футболу під головуванням перших віце-президентів Української асоціації футболу Олега Протасова й Вадима Костюченка відбулася нарада щодо розробки медичного протоколу, який регулюватиме вихід клубів із карантину. У зустрічі також узяли участь представники Комітету арбітрів УАФ та Спортивно-медичного комітету УАФ, УПЛ, …
