Олександр КАРАВАЄВ: «Ми намагалися грати у свій футбол»

Олександр КАРАВАЄВ: «Ми намагалися грати у свій футбол»

Захисник збірної України Олександр Караваєв поділився думкою щодо поєдинку кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року зі збірною Англії (0:2).

– Звичайно, було важко грати проти висококваліфікованих футболістів збірної Англії, але ми намагалися грати у свій футбол. Розбирали суперника та знали, як він діятиме. Гол [перший] вийшов таким, як вони зазвичай грають. Була така якісна передача, що м’яч пішов по головах і ніхто не встиг зіграти. Я хотів зіграти, але не влучив по м’ячу. Другий гол – це вже клас гравця. Намагалися виходити вперед, щоб створювати моменти, але було важкувато.

– Немає постійного головного тренера. Як це сприймають у команді?

– Нічого, ми всі професіонали своєї справи. Це великий професіоналізм – що Руслан Петрович [Ротань] погодився очолити збірну. Якби він не погодився, то хто б прийшов?

Можливо, не можуть домовитись із новим головним тренером, і саме на цей збір поставили Руслана Петровича. Усі були в захваті від того, що він нам запропонував, який тренувальний процес був, атмосфера у команді – все було на високому рівні.

– Відбір лише почався. Група дуже важка. Незважаючи на поразку, чи поборемося за вихід на Євро-2024?

– Звичайно, поборемося. Завжди є шанси, тим більше зараз лише перша гра. Буде ще багато матчів. Гратимемо і номінально вдома – звичайно, хотілося б зіграти в Україні… У нас ще будуть великі шанси, щоб перемагати, здобувати очки та виходити на Євро.

sport.ua

Залишити відповідь