ОГЛЯД МАТЧУ. 11 ТУР ЧУ 18/19: «ЛЬВІВ-ЯНТАРОЧКА» – «ВОСХОД» – 5:1

(Інформаційна служба ФК «Львів»): В рамках 11-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги ФК «Львів-Янтарочка» вдома приймав гостей із Херсонщини – ФК «Восход». Нагадаймо, що зустрічалися два сусіди по турнірній таблиці: ФК «Львів–Янтарочка» та «Восход ( Стара Маячка)»  займали 4 і 3 місця відповідно, а відмежовували їх всього-на-всього три очки, – тому гра обіцяла бути надзвичайно запеклою і непоступливою, що проявилося вже на самому початку матчу.

Варто зазначити, що гості на правах фаворитів почали активніше, так, вже на 1 хвилині біля лінії штрафного майданчика після фолу виник небезпечний стандарт, однак, левицям вдалося відбитися. Доволі швидко господарі вирівняли гру і навіть взяли м’яч під свій контроль, пропагуючи ведення гри через фланги і фактично уникаючи  перебування в центрі поля. Подібна ініціатива втілилася у фантастичний  гол з-за меж штрафної. Вже на 7 хвилині відзначилася Гриценюк О., яка провела свій лишень другий матч у стартовому складі. За якоюсь неймовірною траєкторію м’яч влетів у правий верхній кут. Після такої феєрії суперниці до кінця 1 тайму були дещо деморалізовані і нічого не могли вдіяти з атаками львів’янок. Всередині 1 тайму господарі свідомо віддали ініціативу, змусивши херсончанок рухатися вперед і створювати вільні зони, тому вже на 34 хвилині ФК «Львів-Янтарочка» вдалося подвоїти перевагу. Гол прийшов із лівого флангу, де знову ж таки з-за меж штрафної, але вже у правий нижній кут влучила Де Олівейра Лідіане. Однак на цьому дівчата не спинилися,  і вже на 3 доданій до 1 тайму хвилині гості виймали зі своїх воріт 3 м’яч. Після фантастичного проходу на правому фланзі Худа В. прибрала захисницю на замасі та впритул розстріляла ворота опонентів. З перевагою у 3 м’ячі наша команда пішли до роздягальні. По перерві здалося, що гості всіма силами намагаються відігратися: перша десятихвилинка пройшла під їхнім абсолютним контролем. На 54 хвилині Чистякова І. після повного провалу у центрі оборони львів’янок відіграла 1 м’яч для своєї команди, однак господарів подібне не влаштовувало, – вже за 2 хвилини після кутового, виконаного Худою, відзначилася Галан Н.Кількість пропущених голів, як для 3 команди чемпіонату, величезна. Так здавалося усім, проте на цьому господарі не зупинилися: 59 хвилина, знову кутовий, знову виконує стандарт Худа, а забиває цього разу захисниця Лукач Р., рахунок став 5 – 1, хіба що гол престижу дещо поліпшує розгромне становище гостей. Єдине, що сьогодні  засмутило львівських вболівальників – це необов’язкова червона картка, отримана Головко Л. на останній доданій хвилині. Проте, перемога над одним із лідерів Чемпіонату, однозначно, сприятиме моральному станові нашої команди та позитивно налаштує дівчат на наступні ігри, як Чемпіонату, так і Кубку.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 – 11 тур
04.11.2018

ЛЬВІВ-ЯНТАРОЧКА (Львів) – ВОСХОД (Херсонська обл.) – 5:1 (3:0)
ГОЛИ: Гриценок 7, Олівейра 34, Худа 45+3, Галан 56, Лукач 59 – Чистякова 54

«ФК «Львів-Янтарочка»: Славич, Лукач, Ольховська,Головко,Гриценко, Худа (Мостова,80), Галан,Перейра,Яруш (Куп’як,80), Олівейра, Каміла (Манзюк,72)
Головний тренер: Сергій Сапронов

ФК«Восход»: Устінова, Аілінкий, Несіна, Кряж, Деркач (Сенічева,67), Колька, Марченко, Левицька, Стец, Клепацька (Семиженко,80), Чистякова (Стекольщикова,61)
Головний тренер: Юдін Сергій

Арбітри – Мамчур Наталія (Рівне) – Сухан Мар’яна (Закарпатська обл.), Матковська Марина (Хмельницький) – Притула Василь (Львівська область)
Спостерігач арбітражу – Холявко Юрій (Львів)

Попередження: Головко 13, Худа 67
Вилучення: Головко 90+3