Новотроїцька “Таврія” переграє з крупним рахунком “Кривий Ріг”

Таврія їхала на Дніпровщину за очками, а коли ВПК-Агро у вчорашньому матчі не зумів переграти СК Каховка, шанси новотроїчан на лідерство значно підвищилися. Тому вже в дебюті гості взялися створювати гольові моменти – Пуляєв влучив у штангу, Кирик пробив у сантиметрах від неї.

Тиск дав результат уже після півгодини гри. Сергій Пуляєв запресингував захисника, вирвався на воротаря та його переграв – 0:1. Він же відіграв важливу роль у тому, що Таврія закріпила свою перевагу невдовзі по перерві. Цього разу Тяпко та Комягін розганяли атаку на лівому краю, Ковальов переадресував м’яча на Пуляєва, і Сергій з гострого кута відправив його в сітку – 0:2. А буквально через дві хвилини Золотухін віддав своєчасну передачу на Комягіна, тож Юрій прибрав суперника і пробив під поперечину – 0:3.

Тренерський штаб гостей двічі з інтервалом у десять хвилин провів дві серії замін по три рокіровки в кожній. І після «першої хвилі» особливо вдало ввійшов у гру екс-гравець сімферопольської Таврії Максим Логвиненко. Вже через кілька хвилин після виходу на поле він обігрався із Золотухіним і влучно пробив у дальній кут – 0:4. Могли ще забивати Солтан, Золотухін. ФК Кривий Ріг – команда менш досвідчена, практично без гравців із професіональним досвідом, та ще й без кількох важливих гравців, включно з Нікуліним та Золотухіним. На жаль, шансів проти такого потужного суперника вона не мала, хоча й завдала кілька ударів по воротах Коваленка, який всьоме в сезоні зберіг свої володіння на замку.

ФК Кривий Ріг — Таврія (Новотроїцьке) — 0:4
Голи: Пуляєв, 32, 54, Комягін, 56, Логвиненко, 66

Кривий Ріг: Антоненко, Мазенко, П.Бовтуненко, Шрамко (Боярин, 62), Шейка (Левчук, 68), Божко (Куценко, 62), Мороз, Зінченко, Стороженко (Стретович, 46), Штурко (Мадяр, 78), Аль-Азумі (Легостаєв, 46). Запасний: Плеханов. Головний тренер: Валентин Платонов.

Таврія: Коваленко, Шешеня, Яковенко, Афендулов, Золотухін, Ковальов (Соболь, 62), Тяпко (Гарібян, 62), Окатий (Піркавець, 72), Комягін (Логвиненко, 62), Пуляєв (Шпеко, 72), Кирик (Солтан, 72). Запасний: Маник. Головний тренер: Олександр Клишня.

05.05.2019. 16:00, Кривий Ріг. Стадіон «Будівельник». 300 глядачів, поле 3, +22С
Суддя: Щепотьєв Андрій (Харків)
Попередження: Бовтуненко, 22, Мороз, 73, Мазенко, 80

Матч Скорук – Колос не відбувся у зв’язку із зняттям асканійської команди, Скоруку присуджено перемогу +:–

Матч Дружба – Кобра не відбувся у зв’язку із зняттям харківської команди, Дружбі присуджено перемогу +:–

У турнірній таблиці “Таврія” за очками зрівнялася з лідером групи 3 “ВПК-Агро”. Але у “ВПК-Агро” одна гра в запасі, причому з ФК “Колос” Асканія-Нова. У зв’язку із зняттям асканійців із Чемпіонату команда отримає технічну перемогу 18 травня за календарем.