МФК Кристал вилетів з Кубка України, поступившись Ниві (Вінниця)

МФК Кристал вилетів з Кубка України, поступившись Ниві (Вінниця)

Кубковий матч розпочався з атак МФК Кристал. Не дивлячись на те, що херсонці вийшли на поле у експериментальному складі, давши можливість зіграти тим, хто не має багато ігрової практики на старті сезону, вже на другій хвилині гості вийшли вперед у рахунку, але гол Клюєва було скасовано через положення “поза грою”.

Перша половина гри пройшла за переваги херсонців – Кучер, Мартян, Головкін та Цибульський раз по раз знаходили шпаринки у обороні Ниви. Одна з атак завершилась голом – Головкін виконав чудовий навіс з кутового, а Малиш вдало замкнув його подачу – 1:0!

Проте на перерву команди пішли за рівного рахунку. Знову за справу взявся “стандарт” – тепер гольову передачу виконав капітан господарів Тимофій Брижчук, а гол у свій актив записав центрбек Дмитро Попов.

У другому таймі Нива заволоділа ініциативою і створила декілька моментів біля володінь Герасименко. І якщо Браславський свій шанс втратив – відмінно відіграв у епізоді новачок херсонців Чернишов, то на 64-й хвилині господарям вдалось відзначитись. Запекла боротьба у штрафній МФК Кристал призвела до того, що захисники загубили Пастушенко – гравець Ниви опинився перед Герасименко і легко поцілив у ворота.

Чим відповів Кристал? На полі з’явились Семенина, Барладим, з другого тайму почав грати Гливий. З моментів – відзначимо непоганий навіс Семенини зі штрафного, який забрав Карабін. Нива, натомість, не вимикалась з гри – класний момент втратив Браславський, який з дальної відстані ледва не поцілив у порожні ворота, ще один шанс був у Івашківа, але тут херсонців врятував Герасименко. А Кристал на 84-й відігрався – навіс від Чернишова завершився тим, що з лінії штрафної потужно пальнув Терзі – 2:2!

Гра перейшла у додатковий час, де команди, в основному, чекали помилки один одного. Калитов зі штрафного пробив над поперечкою, гол Цоя було скасовано через офсайд, а Мартяна, Чернишова та Гливого не принесли успіху.

Доля зустрічі вирішувалась у серії пенальті. Калітов та Цой забивають, пробиває Чернишов – над поперечкою, але відразу Брижчук не переграє Герасименка. Терзі, Федорук, Семенина, Івашків – в ціль, а ось Малиш пробив по центру і Карабін врятував Ниву. До м’яча підійшов Підопригора – Герасименко відбив, але м’яч все ж таки опинився у воротах… МФК Кристал покидає Кубок України.


Кубок України. Другий попередній етап

Нива (Вінниця) – МФК Кристал – 2:2 (1:1), по пенальті – 4:3
Голи: Попов, 45, Пастушенко, 64 – Малиш, 34, Терзі, 84

Нива (СТАРТ): Карабін, Федорук, Попов, Костюк, Сербул, Т. Брижчук, Підопригора, Подкуйко, Пастушенко, Громок, Браславський. Запасні: Музичка, Гемега, Івашків, Дробатий, Підгаєцький, Калітов, Зугравий. Головний тренер: Олег Шумовицький.

МФК Кристал (СТАРТ): Герасименко, Крутін, Бородай, Малиш, Чернишов, Кучер, Терзі, Мартян, Цибульський, Головкін, Клюєв. Запасні: Восконян, Жовтюк, Цой, Гливий, Семенина, Барладим, Бондаренко, Лаптєв, Карась. Головний тренер: Едуард Хавров.

mfckrystal.com

Залишити відповідь