МФК Кристал у контрольному матчі переміг ФК Реал Фарма (Одеса)

Кристал провів свій перший контрольний матч у  рамках заключного етапу підготовки до Чемпіонату України серед команд другої ліги. В Одесі наші футболісти зустрілися з місцевою командою Реал Фарма, що так само готується до друголігових змагань. Зараз  у стані нашої команди перебуває декілька гравців, що прибули на перегляд:

Олександр Бурла (воротар) – МФК Житомир, Полісся;

Микола Жовтюк (захисник) – Карпати Львів, Буковина, Верес, Тернопіль, Полісся.

Меженський Євген (півзахисник) – Яруд Маріуполь

Запорожець Максим (півзахисник) – Фенікс-Іллічивець-2,Динамо Хмельницький, Таврія-Скіф, Кристал Чортків.
Хіманич Олександр (півзахисник) – Інгулець-2, Інгулець, Нива-В Вінниця, Арсенал-Київщина.

З  перших хвилин херсонці заволоділи ігровою ініціативою і вже на п’ятій хвилині створили небезпечний момент. Цой віддав передачу на Барладима, Андрій розвернувся і пробив по воротах десь з лінії штрафного майданчика, за господарів зіграла стійка воріт. Через 9 хвилин та сама досвідчена зв’язка Кристала створила перший гол. Схожа комбінація з передачею Цоя на Барладима з глибини поля, але на цей раз Андрій був точним – 0:1.

Через 6 хвилин рахунок вдалося подвоїти. Михайло Лаптєв з правого флангу зробив подачу до штрафного майданчика одеситів де Барладим головою скинув м’яча на Гливого, а Іван точно пробив у кут воріт Георгіци – 0:2

Херсонці володіли перевагою весь перший тайм, а господарям тільки зрідка вдавалося взяти м’яч під контроль, втім без небезпечних моментів біля воріт  які захищав  у цей день Олександр Бурла.

Другий тайм активніше розпочали Футболісти Реал Фарма, але наші захисники спокійно впорались зі стартовим натиском фармацевтів. Поступово Кристал знову заволодів ігровою перевагою та зрештою забив третій м’яч. Атака лівим флангом завершилася прострілом Карася до штрафного майданчика на Гливого. Іван сильно та влучно пробив під поперечину 0:3.
Четвертий гол організували футболісти, що вийшли на заміну декількома хвилинами раніше, залучивши до своєї комбінації й Барладима. Данило Черкашенко вступив у пресинг біля штрафного майданчика одеситів та відібравши м’яча віддав на Барлалима, Андрій відпасував лівіше на Михайлова, а Олександр в черговий раз підтвердив свою репутацію «джокера» вже вкотре відзначившись забитим м’ячем після виходу на заміну – 0:4.

На 74 хвилині настала черга забивати футболістам Реал Фарма. Масована атака одеситів завершилася призначенням пенальті у наші ворота. Паламарчук розвів голкіпера та м’яч у різні кути – 1:4. Ще за хвилину могли господарі забивати другий, але м’яч влучив у стійку та вилетів у поле де його подалі вибив Жовтюк.

Черговий гол не змусив себе чекати, і вже Сергій Цой з передачі Малиша перекинув голкіпера – 1:5.

Фармацевти спромоглися на другий м’яч. Все той же Паламарчук скориставшись непорозумінням кристалівців у захисті зробив дубль влучно пробивши в кут воріт Бурли – 2:5.
Та все ж останнє слово було за херсонцями. Знову зіграла зв’язка Цой – Барладим. Наш капітан вивів Андрія на побачення з воротарем суперника, і той холоднокровно перекинув останнього встановивши остаточний рахунок матчу – 2:6.

Наступний контрольний матч МФК Кристал зіграє у Миколаєві на стадіоні у «Парку перемоги» проти місцевого МФК Миколаїв-2. Початок о 19:00.

Реал Фарма (Одеса) – МФК Кристал (Херсон) – 2:6

Гол: Барладим, 14, 90+3, Гливий, 21, 52, Михайлов, 66, Паламарчук, 74 (пен.), 87, Цой, 82.

Реал Фарма: Георгіца, Новицький, Нахаба, Ігумінов, Філіпов, Михайлов, Дмітрієв, Поліщук, Федосєєв, Лиховідов М., Грубий.
Запасні: Богдан, Євстратенко, Шмуклеровський, Опря, Таркановський, Лиховідов А., Домбровський.

Кристал: Бурла Олександр (перегляд), Жовтюк Микола (перегляд), Малиш Станіслав-Нурі, Карась Микита, (Остроконь Артем, 78), Лаптєв Михайло, Цой Сергій, Михайленко Віталій (Запорожець Максим (перегляд), 46), Хіманич Олександр (перегляд), (Меженський Євген (перегляд), 46), Брижчук Антон (Михайлов Олександр, 55), Гливий Іван (Черкашенко Данило, 62), Барладим Андрій.

Запасні: Гончар Владислав (перегляд), Чакляров Костянтин, Назаренко Артем, Дуран Іван, Магомедов Рустам, Ольховський Віталій, Кривошейкін Євген, Зажигін Олексій.