МФК Кристал не втримав перемогу над Металістом 1925

МФК Кристал не втримав перемогу над Металістом 1925

Напередодні матчу херсонський клуб спіткала серйозна втрата – пандемія коронавірусу накрила відразу п’ятьох гравців (Валерія Восконяна, Сергія Цоя, Сергія Цибульського, Віктора Мартяна та Данила Черкашенко), а також директора клубу Сергія Шевцова, тренера воротарів Романа Бальчоса і співробітника клубу Ірину Нетовану.

Але, не дивлячись на такі проблеми у складі команди, матч з Металістом не був перенесений за рішенням ПФЛ. У старті Кристалу з перших хвилин вийшли Головкін, Бородай та Кучер, але у першому таймі героєм зустрічі став Іван Гливий – вінгер вже на третій хвилині скористався навісом від Семенини і чітко пробив по воротах Сидоренко.

Команди, зважаючи на спеку, не особливо форсували події. Щодо гольових моментів, то команда Едуарда Хаврова могла забивати після прострілу Головкіна та удару Барладима. Ще один шанс не реалізував Гливий – його удар зі штрафного потягнув Сидоренко. У М-1925 слід відзначити дальній постріл від Дмитра Кравченко, з яким впорався Сидоренко. Ще двічі стріляв Ямполь – один раз над поперечкою, інший ногами відбив кіпер херсонців.

По перерві господарі створили ще декілька нагод – удар Семенини прийшовся над поперечкою, а Барладим, після того, як вже обіграв Сидоренка, не влучив у пусті ворота.

Але, зрештою, долю зустрічі вирішив вихід на поле Антона Калайтана. Спершу 98-й номер отримав пас від Ямполя, після чого прострілив на Дерека, який у боротьбі з Малишем проштовхнув м’яч у ворота. А на 76-й хвилині Дерек зібрав на собі відразу трьох гравців Кристала, після чого відпасував на Калайтана – 2:1…

МФК Кристал – Металіст 1925 – 1:2 (1:0)

Голи: Гливий, 3 – Дерек, 66, Калайтан, 76.

МФК Кристал (СТАРТ): Герасименко, Чернишов, Жовтюк, Малиш, Терзі, Кучер, Бородай, Семенина, Головкін, Гливий, Барладим. Запасні: Муравйов, Крутін, Барський, Бондаренко, Клюєв, Лаптєв. Головний тренер: Едуард Хавров.

Металіст 1925 (СТАРТ): Сидоренко, Жичиков, Шершень, Гошкодеря, Ченбай, Кольцов, Савін, Ямполь, Кравченко, Лукас Вентура, Дерек. Запасні: Коваленко, Дьяков, Коваленко, Братков, Аніх Чідера, Толочко, Холод, коробка, Калайтан. Головний тренер: Валерій Кривенцов.

mfckrystal.com

Залишити відповідь