МФК Кристал Херсон з мінімальним рахунком переміг Гірник Кривий Ріг

МФК Кристал Херсон з мінімальним рахунком переміг Гірник Кривий Ріг

Після каховської «епопеї»  херсонський Кристал вдома приймав добре знайомий Гірник з Кривого рогу. У цьому ігровому сезоні суперники зустрічалися вже чотири рази. 
Згідно з рішенням КДК ААФУ матч проводився без глядачів, але особливо віддані шанувальники МФК Кристал все одно прийшли підтримати свою команду біля стадіону.

Стартовий склад Кристала на цей матч зазнав деяких змін. З перших хвилин на полі грав Данило Черкашенко. Іван Гливий опинився на лаві запасних.

Херсонці активно розпочали матч, і вже на другій хвилині заробили право на пробиття пенальті. Сергій Цой отримавши м’яча у штрафному майданчику Гірника пішов в обіграш та був збитий захисником. Пенальті ударом у верхній лівий кут воріт впевнено реалізував Микита Карась.

Майже відразу після пропущеного м’яча гірники мали нагоду зрівняти рахунок. Хорошу комбінацію ударом з меж штрафного майданчика завершував Гвоздевич. Зовсім трохи влучності забракло лідеру криворіжців. Гості ще деякий час володіли перевагою, створюючи небезпеку біля воріт Крюкова, але захисники Кристала впоралися з цим натиском.

Подвоювати перевагу нашої команди міг Брижчук. Опинившись у вигідній позиції Антон пробив по воротах. Удар вийшов недостатньо сильним і Черниш без проблем з ним впорався.

Зі знакових подій першого тайму слід зазначити заміну Ольховського. Віталій отримавши пошкодження поступився місцем на полі Івану Гливому.

Решта ігрового часу у першій половині зустрічі пройшла у в’язкій боротьбі переважно у центрі поля.

Другий тайм значно активніше розпочали гості. Гірник майже всім складом перейшов на половину поля Кристала. Захисникам нашої команди доводилося раз за разом ліквідовувати загрози біля власних воріт. Зачепитися за м’яч майже не виходило. Втім до справді небезпечних моментів справа не дійшла. Після виходу Олександра Михайлова, який замінив Данила Черкашенко, гру вдалося дещо вирівняти. Знову у центрі поля було багато відчайдушної боротьби, підкатів та дрібних фолів.

Хороший момент зрівняти рахунок гірники мали ближче до середини другого тайму, коли подача з правого флангу ледь не завершилася взяттям воріт. Малиш та Крюков не порозумілися  у воротарській зоні, але на щастя для Кристала м’яч не залетів у дальній кут.

Другу половину тайму Кристал намагався грати обережно, переважно дбаючи про безпеку власних воріт. У нападі найактивнішим виглядав Антон Брижчук, який заробив декілька небезпечних штрафних, але забитих м’ячів у цьому матчі більше не було.

Мінімальна перемога, дозволила Кристалу залишитися на другому місці. Завершальний матч чемпіонату наша команда проведе на виїзді. 2 червня у Запоріжжі Кристал зіграє проти місцевого Металурга.  

МФК Кристал Херсон – Гірник Кривий Ріг 1:0 (1:0)
Гол. Карась, 3 (пен.)

Кристал: Крюков, Карась, Малиш, Михайленко, Назаренко, Лаптєв, Цой (Кривошейкін, 79), Брижчук (Дуран, 90+1), Барладим, Черкашенко (Михайлов, 52), Ольховський (Гливий, 30).
Запасні: Чакляров, Зажигін, Остроконь

Гірник: Черниш, Гвоздевич, Голуб, Григорик, Заєць (Гобчук, 85), Левчук, Прялкін, Сосєдко, Стороженко (Кобилінський, 66), Шмат, Яровой.
Запасні: Бондарєв, Гамонов, Корнійко, Литвин, Лункан.

Попередження: Гвоздевич, 28, Заець, 51.

mfckrystal.com

 

Залишити відповідь