“Кристал” перемагає одеську “Жемчучину” у контрольному матчі

21 лютого Кристал провів черговий контрольний матч. Цього разу нашим суперником стала першолігова Жемчужина з Одеси. Матч відбувся на полі одеситів.

У першому таймі «ювеліри» володіли територіальною перевагою і доволі швидко втілили її у гол. Сергія Цоя вдарили по обличчю у центрі поля, футболісти Жемчужини перехопивши м’яч продовжили атаку і Олексій Чернишов з меж штрафного майданчика вразив дальній кут воріт Микити Крюкова – 1:0.

Другий тайм пройшов вже під диктовку Кристала. Найбільш небезпечними у виконанні наших футболістів  вдалися стандарти. Спочатку Віталій Михайленко після подачі з кутового влучив у поперечину, а на 78 хвилині Сергій Цой виконав точну подачу зі штрафного на голову Андрія Барладима – 1:1.

Під саму завісу матчу одесити на лівому фланзі порушили правила проти Олексія Зажигіна. Штрафний взявся виконувати Артем Назаренко і дуже вдало подав на Микиту Карася, який ударом головою встановив остаточний рахунок 1:2.

Кристал перемагає в Одесі і в хорошому настрої продовжує готуватися до Кубку АР Крим, що відбудеться у Херсоні з 1 по 9 березня.

Жемчужина (Одеса) – МФК «Кристал» (Херсон) 1:2 (1:0)

Голи: Чернишов, 8, Барладим, 78, Карась, 90+2

Жемчужина: Кравченко, Шитинін, Поспєлов, Сердинюк, Стасюк, Долинський, Климаков, Чернишов, Попов, Шестаков, Поломар

Запасні: Стародубець, Спас, Наренков, Терзі, Гавриленко, Михайличенко

Кристал: Крюков, Кравченко, Михайленко (Черкашенко, 80), Карась, Лаптєв, Цой (Магомедов, 82), Назаренко, Баралдим, Брижчук (Михайлов, 61), Гливий (Зажигін, 75), Ольховський.

Запасні: Чакляров, Остроконь.