Кристал і Нива в цікавому матчі розіграли бойову нічию

Кристал і Нива в цікавому матчі розіграли бойову нічию

Кристал в нинішньому чемпіонаті здобув менше всіх перемог – тільки три, в тому числі несподівану гостьову в минулому турі. Цікаво було подивитися, а раптом тренерські задуми Євтушенка почали приносити плоди лише до фінішу змагань. Тим більше суперник не найсильніший, Нива тільки в минулому турі убезпечила себе від вильоту в Другу лігу.

Кристал почав агресивно і на 19-й хвилині забив. Після навісу зі стандарту гості відбилися, пішов дальній удар, після сейва Механіва Логінов віддав передачу на Ходаківського, який відправив м’яч у кут. 1: 0. Нива відігралася під кінець тайму. Дворовенко навісив з правого флангу, і Кисленко проштовхнув м’яч у дальній кут. 1: 1.

Досить агресивно почали команди другий тайм, великими силами йдучи вперед, залишаючи зони для контратак. В одному з моментів навіть кіпер Кристала Вадим Солдатенко отримав травму і поступився місцем у воротах Кліщуку.

За 10 хвилин до фінального свистка арбітр був змушений зупинити гру через фаєрів від  уболівальників. Кінцівка гри була за гостями. Перед фінальним свистком після навісу справа Кисленко ударом головою відправив м’яч у поперечину. У підсумку – 1: 1, і Нива обходить в турнірній таблиці Прикарпаття, але залишається на 13-місці.

  • Man of the match: Сергій Кисленко (Нива)

Нападаючий Ниви був найактивнішим у матчі, забив і міг виривати перемогу непростому поєдинку для своєї команди.


Кристал (Херсон) – Нива (Тернопіль) – 1:1

Голи: Ходаківський, 19 – Кисленко, 34

Кристал (стартовый склад): Солдатенко, Максименко, Логінов, Сениця, Крутін, Сорокін, Шмат, Ходаківський, Вакуленко, Цибульський, Клюєв. Запасні: Клищук, Кателін, Біденко, Гогітідзе, Тарасенко, Плечій, Головкін, Киричук. Головний тренер: Вадим Євтушенко

Нива (стартовий склад): Механів, Хруставка, Мороз, Вовченко, Дворовенко, Граматик, Мамешев, Проців, Семенина, Малащук, Кисленко. Запасні: Єрмолов, Жупанський, Волохатий, Зінь, Кобеля, Скакун, Гатала. Головний тренер: Ігор Климовський

17:30. Херсон. Стадіон «Кристал»

Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область)

Залишити відповідь