“Кронау” переграє “Хлібороб” у п’ятому турі чемпіонату Херсонської області

22 червня відбувся матч п’ятого туру чемпіонату Херсонської області з футболу серед аматорських команд 2019 року, ФК “Кронау” Високопілля приймав “Хлібороб” Нижні Торгаї.

Кронау переміг у цьому матчі з рахунком 3:1. Перший гол господарі забили на 11 хвилині, з пенальті відзначився Владислав Дмитрук. На 16 хвилині Ігор Воронюк рахунок подвоює, та на 21 хвилині Євген Фальковський один гол відіграє. На 41 хвилині Малий Антон задачу Хлібороба відігратися ускладнює, отримавши друге попередження у матчі.

Інтрига зберігалася до останніх хвилин, та граючи у більшості Кронау вдалося “дожати” суперника, Третій гол у ворота гостей на 83 хвилині забиває Денис Одіноченко.

Тур 5
Дата 22.06.2019
18:00 «Кронау» Високопілля – «Хлібороб» с.Нижні Торгаї (Стадіон “Центральний” Високопілля) 3:1 (2:1) Протокол матчу

Головний арбітр – : З.Курбанов, асистенти головного арбітра – В.Онищенко, Д.Василець