Коваленко – про вторгнення рф у Херсон: Їм тут не раді. Їх тут ніхто не чекав

Коваленко – про вторгнення рф у Херсон: Їм тут не раді. Їх тут ніхто не чекав
LA SPEZIA, ITALY - FEBRUARY 27: Viktor Kovalenko of Spezia Calcio wear the shirt with the message" STOP WAR NOW "during the warm-up before the Serie A match between Spezia Calcio and AS Roma at Stadio Alberto Picco on February 27, 2022 in La Spezia, Italy. (Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

Український футболіст італійської “Спеції” Віктор Коваленко у відео на своїй сторінці в інстаграм

“Дорогі українці, любі херсонці. Як ви знаєте, моє рідне місто Херсон окупували російські війська. До цього там літали російські бомби і російські ракети. Я щодня на зв’язку зі своїми рідними та друзями. І це важко назвати зв’язком. Моя сьогоднішня розмова з братом тривала 20 секунд. Вони глушать нам зв’язок, обрізають нам інтернет, по телевізору зараз тільки російські новини… Чому вони бояться показати правду?

Хочу звернутися до херсонців. Я знаю, в якій ми тяжкій ситуації зараз. Але будьте сильні, тримайтеся. Також я знаю, що зараз привозять багато російської масовки, привозять їхні камери. Вони хочуть показати, що на них чекали, що їм тут раді. Це не так. Їм тут не раді. Їх тут ніхто не чекав. Ми жили у гарному чудовому місті Херсоні, мирному та дружньому.

Херсонці, не ведіться на ці провокації. Не будьте масовкою для їх телекамер. Не підходьте до них і не вірте. Наш президент та наші ЗСУ не забувають своїх. Ми прийдемо та заберемо це місто назад. Україна – понад усе. Херсон – це Україна”, – сказав Коваленко.

Нагадаємо, що російські орки окупували Херсон та відрізали місцевий народ від цивілізації. З Криму завозиться масовка, яка має показати, що на рф тут хтось чекає.

ua-football.com

Залишити відповідь