«Колос-Чорнянка» виграла всі матчі ІІ туру чемпіонату області з футзалу

05 січня 2015 року, не зважаючи на несприятливі погодні умови, стартували змагання в обласній дитячо-юнацькій футбольній лізі. Відкрили ІІ тур чемпіонату області з футзалу у м. Каховка дівчата 1997/2000 років народження ХОДЮФЛ.

Перша гра сезону видалася запеклою та інтригуючої, як і її результати. Так, перше місце виборола Каховська команда «Колос-Чорнянка», яка виграла усі 6 матчів. На другому місці знаходяться дві команди – ФК «Берислав» (Бериславський район) та «Спартак» (Скадовський район), здобувши перемогу в 5 матчах із 6. Команди Нижньосірогозького та Бериславського районів зайняли 4 («Скіф») та 5 («Амазонки») місця. По одному матчу виграли команди «Семенівка-Колос» (Каховського району) та «Авангард» (м.Каховка). На жаль, не виграли жодного матчу команди Цюрупинського та Чаплинського районів.

Усі учасники проявили неабиякі здібності та стійкість на дорозі до перемоги. Впевнені, що фінальний тур буде одним із запекліших в історії  чемпіонату області з футзалу.

Змагання відбулися за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації, Каховської міської ради.

Залишити відповідь