Караваєв: На базі проводимо мінімальну роботу з м’ячем

Караваєв: На базі проводимо мінімальну роботу з м’ячем

Півзахисник “Динамо” Олександр Караваєв розповів, чим займається під час карантину.

– Олександре, матчі чемпіонату якої країни зараз дивишся – Білорусі, Таджикистану чи Бурунді?

– Звісно, Білорусі. Вони і ближче, і там багато знайомих футболістів зараз грає, тих, з ким я грав. Там зараз працює тренер, під керівництвом якого я працював протягом п’яти років (Юрій Вернидуб). Приємно спостерігати знайомі обличчя, друзів. Завжди цікаво дивитися футбол, коли ти когось знаєш особисто, стежиш за успіхами в його кар’єрі.

– Тренуватися без м’яча незвично?

– Так, але ми все одно намагаємося працювати з м’ячем, коли приїжджаємо на базу, навіть поодинці або удвох. Намагаємося урізноманітнити бігову роботу, “побавитися” з м’ячем, давати один одному передачки, зіграти в тенісбол сам на сам. Це мінімальна робота з м’ячем, але це все, що ми можемо робити поки що в цій ситуації.

– Які в тебе головні правила поведінки на час карантину?

– Перше – це коли приходжу додому з вулиці – нічого не чіпати й одразу ретельно помити руки. А те, що брав із собою – телефон, ключі – обробити дезинфектором. Звичайно, усе це я робив і раніше, але зараз став більше приділяти цьому увагу. Звичайно ж, одягаю маску, коли йду в місця масового скупчення людей, наприклад, у супермаркет за продуктами.

– Чи з’явилися у тебе якісь нові хобі за час відсутності футболу?

– Як такого хобі немає. Весь час проводжу разом із сім’єю, знаходимо різні заняття. То з дитиною з пластиліну щось ліпимо, то вирішуємо дорослі головоломки з дружиною, граємо у слова. Загалом, це ігри на логіку, мислення, аби не було нудно. Не просто пограти з метою вбити час, а щоб реально було цікаво. У нас погляди в усьому збігаються, тому ми добре проводимо час разом і навіть не помічаємо, як він летить.

– Як часто виходиш на вулицю?

– Зараз уже рідко, а до того, як ввели заборону на прогулянки в парках, ми виїжджали погуляти і до парку, і до лісу. Тому що свіжим повітрям дихати необхідно, хоча б годину щодня. Зараз виходимо на прогулянки рідше, але коли хороша погода, усе одно намагаємося виїхати.

ua-football.com

Залишити відповідь