Караваєв: Матч з Марокко вийшов бойовий

Караваєв: Матч з Марокко вийшов бойовий

Гравець Зорі Олександр Караваєв розповів про контрольний матч національних збірних України і Марокко.

– Матч вийшов бойовий, вони дуже агресивно діяли. Вони дуже добре прессингують і нав’язують боротьбу. Мені дісталося трохи по голові, є невелике запаморочення, воно вже минає. Якщо буду себе добре відчувати, то вийду на тренування. Якщо щось буде заважати, краще, напевно, зробити паузу.

Нога? Нога вже трохи краще. Лід тримали і наклали невеликий компрес. Відразу все швидко заспокоїлося. Так що все більш-менш нормально.

Ми очікували від суперника, що він буде часто пресингувати, хоча в середині другого тайму вони стали це робити менше. Напевно, все-таки сил вже було менше. Здивувало, що вони грали зовсім за іншою схемою, не як раніше. Довелося по ходу гри перебудовуватися.

У нас були моменти в контратаках, які можна було реалізовувати, завадила реалізація. А так матч вийшов бойовий, Марокко – дуже хороша команда, як і передбачалося.

Як мені збір? Дуже хороші умови. Найголовніше – коли є тренувальні поля і методи відновлення. Тренувальні поля – на вищому рівні. Все, що хочеться робити на тренуваннях, ти втілюєш. Все тільки для того, щоб робити все якісно.

Албанія? Коли ти виграєш, у тебе завжди позитивні емоції. Звичайно, хочеться зіграти дуже добре і виграти цей матч. Тому налаштовуємося тільки на позитивний результат, – сказав футболіст.

ua-football.com

Залишити відповідь