Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Мінмольдспорту про виділення субвенції у розмірі 100 млн. грн. для ДЮСШ

Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Мінмольдспорту про виділення субвенції у розмірі 100 млн. грн. для ДЮСШ

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні у суботу, 14 лютого, схвалив проект змін до Державного бюджету України, у якому, за поданням Міністерства молоді та спорту, передбачено виділення 100 млн. грн. цільової субвенції на підтримку ДЮСШ. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов за підсумками засідання уряду.

«Це спільна перемога команди Міністерства, депутатів та керівництва профільного комітету ВР, зокрема Артура Палатного, фізкультурно-спортивних товариств, всієї спортивної громади. Це практичний результат нашої кропіткої та щоденної роботи над тим, щоб забезпечити максимально безболісний перехід 534 ДЮСШ із Фонду соціального страхування на фінансування місцевих бюджетів», – підкреслив Ігор Жданов.

Це означає, що окрім фінансування з місцевих бюджетів відповідні ДЮСШ отримають додаткову підтримку із центрального бюджету. Таким чином, як пояснив Міністр, буде фактично збережено минулорічний обсяг фінансування цих дитячо-юнацьких спортивних шкіл і, навіть, дещо збільшено.
Ігор Жданов також висловив подяку Прем’єр-міністру А. Яценюку за підтримку подання Міністерства молоді та спорту України про необхідність виділення такої субвенції.

«Щиро вдячний Арсенію Петровичу за розуміння проблем з якими зіткнулися ДЮСШ, та за підтримку ініціатив Міністерства, спрямованих на збереження базових осередків формування здорового способу життя серед українських дітей та підлітків. Переконаний, що виділення цієї субвенції буде підтримано у Верховній Раді», – зазначив Ігор Жданов.

За його словами, Міністерство молоді та спорту буде і надалі робити все можливе, щоб зберегти систему масового дитячо-юнацького спорту в Україні.

«Рішення Уряду означає, що по кожній із 534-х шкіл буде збережено саме головне – тренерсько-викладацький склад та учнів. Для мене, як Міністра – це безумовний пріоритет, цим питанням я займаюся практично щодня», – підсумував Ігор Жданов.

За інформацією Мінмолодьспорту

 

Залишити відповідь