Йожеф Сабо: “Я вболіваю за Максимова. Він був хорошим гравцем, з характером, таким є і тренером”

Йожеф Сабо: “Я вболіваю за Максимова. Він був хорошим гравцем, з характером, таким є і тренером”

Йожеф Сабо в коментарі телеграм-каналу УПЛ ТБ прокоментував поразку Динамо від Дніпра-1 (0:1).

– В самому початку матчу я очікував, що буде результативний футбол, адже як одна, так і інша команди пресингували та мали напівмоменти. Тож чекав на 2:2. Але виявилося, що Дніпро-1 забив і засушив гру.

– Що скажете про гру Динамо?

– Весь час хочуть пробитися через центр поля, там де скупчення суперників. Там можна забити тільки в один дотик. Фірмові Динамівські флангові атаки з забіганням – було пару, але в центрі вже ніхто не реагував на ці передачі. Так не можна – тільки через центр. Буяльський обігрує і йде в центр. Чому не можна йти через фланги? Зробити забігання на швидкості з наступним пасом в центр, не обовʼязково прострілювати. Але нічого цього нема. Повний хаос.

– Когось з гравців Динамо можна відзначити зі знаком плюс?

– Ні, абсолютно.

– Що скажете про Дніпро-1 з Максимовим?

– Я вболіваю за Максимова. Ще коли Дніпро-1 шукав тренера я казав, що Максимов хороший варіант. Юра був хорошим футболістом, з характером. Тож він і тренер з характером. В нього має бути дисципліна на першому місці – як на полі, так і в побуті. От він це потихеньку і налагоджує. В обороні це помітно – команда стабільно грає на нуль. Дай Бог, щоб так і продовжувалося.

footboom1.com

Залишити відповідь