ХОДЮФЛ. Підсумки сезону 2014/2015 років. Клас А

ХОДЮФЛ. Підсумки сезону 2014/2015 років. Клас А

Завершилися чемпіонати області з футболу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 1999/2000 (старша вікова категорія) та 2001/2002 рр.н. (молодша вікова категорія) класу «А» ХОДЮФЛ.

Загалом у цьому сезоні в чемпіонатах області з футболу серед команд юнаків класів «А» і «Б» ХОДЮФЛ брало участь 30 команд, що на 8 більше, ніж у минулому.

У класі А брало участь по 8 команд обох вікових категорій. У другому колі втратили команди «Каланчак» Каланчацький район. Через відсутність фінансування команди знялися зі змагання. Бюро Ліги було вимушене дискваліфікувати їх на один рік.

Розіграш кутового

За Регламентом команди обох вікових категорій класу «А» зіграли між собою за коловою системою у 2 кола по 14 матчів (7 вдома і 7 на виїзді) і на минулому тижні виявили переможців і призерів змагання.

На минулому тижні були зіграні останні матчі на центральному стадіоні міста Херсон: «Кристал» «Освіта м. Херсон приймала земляків з «Кристалу» і програла в обох матчах – 1:2 і 0:3.

Підсумкові турнірні таблиці у класі «А «мають такий вигляд:

1

2

Примітка: З команд юнаків 1999/2000 рр.н. «Освіта» м. Херсон, ФК «Гопри» м. Гола Пристань та команди юнаків 2001/2002 рр.н. «Авангард» м. Каховка знято по 6 очок за порушення Регламенту змагання.

Як видно з турнірних таблиць «золото» та «срібло» в обох вікових групах завоювали команди наших провідних футбольних шкіл – СДЮСШОР з футболу «Кристал» (директор ДЮСШ Анатолій Жосан) та КДЮСШ Управління молоді та спорту облдержадміністрації (директор Тетяна Любовецька) – так і має бути.

Молодший Кристал

Чемпіонів підготували тренери Олександр і Володимир Сапельняки, Валерій Бобрусь та Ігор Пасхал. Срібних призерів – Андрій Руденко та Олег Бутенко

Бронзові нагороди вибороли 2 представника сільських адміністративних районів: у молодших – «Джарилгач» зі Скадовського району (директор ДЮСШ Віктор Кравець), а у старших – «Олешшя» з Цюрупинського району (директор ДЮСШ Анатолій Яковлєв).

Бронзових призерів підготували тренери Олександр Меркун (Скадовська районна КДЮСШ), Валерій Майков, Володимир Дінул та Василь Довгаль (ДЮСШ Цюрупинської районної ради).

Усе під контролем

Змагання відбулися за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчих органів з фізичної культури і спорту міських рад обласного підпорядкування та райдержадміністрацій, дирекцій позашкільних навчальних закладів спортивного профілю та батьків учасників. Арбітраж забезпечував комітет арбітрів обласної федерації футболу (голова комітету Анатолій Жосан), організувала і провела змагання обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

В’ячеслав Роль, член Виконкому ХОФФ

Залишити відповідь