“Хлібороб” — “Асканія Нова”: матч, на який чекали

“Хлібороб” — “Асканія Нова”: матч, на який чекали

У півфінальних матчах Кубку закриття сезону 2018 року Херсонської обласної федерації футболу визначилися команди, що зустрінуться у фіналі

Наші сусіди, іванівська команда “Водовод”, яка вийшла у півфінал Кубку закриття сезону, сьогодні грала в гостях. Іванівських футболістів на своєму полі приймав СК “Каховка”. У цьому матчі забили один єдиний гол, і він на рахунку каховчан.

А “Хлібороб” з Нижніх Торгаїв грав на виїзді з асканіським “Колосом”.

Суперник нижньоторгаївцям дістався достатньо технічний з гарними  швидкісними характеристиками.

Перший тайм видася напруженим. Асканійці постійно атакували і змушували “Хлібороб” грати в обороні. І їм вдалося до закінчення першого тайму забити два голи у ворота нижньоторгаївських футболістів.

Після відпочинку і настанов тренерів Ігоря Бездольного та Вадима Пилипенка футболісти «Хлібороба» знайшли в собі сили додати в наступальних діях, включивши елементи пресингу, що спричинило помилки голкіпера суперників. 

Цим скористався Сергій Пуляєв, який забив перший гол у ворота асканійців.

Нижньоторгаївці не зупинилась і продовжили тиснути на суперника. Віктор Вітенко, який прорвався до воріт, зумів забити другий гол “Колосу”.

Проте нічийний рахунок не влаштовував ні асканійський “Колос”, ні нижньоторгаївський “Хлібороб”. Гра активізувалася.

Обидві команди комбінаційно та швидко атакували, ніхто не вдавався у паніку, хлопці продовжували боротись до останнього на кожному клаптику поля.

І за хвилину до фінального свистка гол у ворота асканійців забив гравець “Хлібороба” Василь Борисов. Тож у напруженій боротьбі з рахунком 3:2 перемогу здобули нижньоторгаївські футболісти.

Традиційно, навіть на виїзді нижньоторгаївських гравців підтримують вболівальники.

Таким чином визначилися команди, які гратимуть у фіналі Кубку закриття сезону 2018 року Херсонської обласної федерації футболу. Це СК “Каховка” (Каховка) і “Хлібороб” (Нижні Торгаї).
 

Залишити відповідь