ХІІ-й турнір з футзалу пам’яті Анатолія Козловського

ХІІ-й турнір з футзалу пам’яті Анатолія Козловського

11 грудня 2016 року в спортивній залі КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради відбувся ХІІ-й міський міжвідомчий турнір з футзалу, присвячений пам’яті А.В.Козловського. Організатори заходу: відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти та Комунальний заклад «ДЮСШ». В турнірі взяли участь чотири команди: Новокаховський МРВ УСБУ, «Динамо» (Каховський відділ поліції ГУНП), «Каховські рятівники» (Каховський МРУ ГУ ДСНС) та команда каховських ветеранів футболу «Олімпієць».IMG_4879Перед початком змагань команди-учасники та вболівальники вшанували пам’ять Анатолія Козловського та інших футболістів-аматорів, які передчасно пішли з життя, хвилиною мовчання.

Першість у турнірі розігрувалась за коловою системою. В усіх матчах футболісти-аматори вели безкомпромісну спортивну боротьбу, демонстрували добру фізичну підготовку, самовідданість та рішучість на футбольному майданчику.учасники змаганьЗа підсумками змагань перемогу в турнірі святкували футболісти команди «Динамо», які здобули перемоги у всіх матчах. На другому місці команда Новокаховського МРВ УСБУ, на третьому – «Каховські рятівники».

ДинамоКращими гравцями турніру були визнані:

* кращій воротар – Олександр Іванов («Динамо»);

* кращий захисник – Олександр Круглик (НКМРВ УСБУ);

* кращий форвард – Вадим Яценко («Динамо»).Каховські рятівникиПід час урочистої церемонії нагородження учасників привітали міський голова Андрій Дяченко і начальник відділу у справах молоді та спорту міської ради Віктор Зубков. Вони вручили командам-призерам та кращім гравцям почесні кубки та грамоти.

Залишити відповідь